Každý z nás má takovouhle fotku ze základní školy v rodinném albu. Školák s křečovitým úsměvem před fotostěnou a něco má v ručkách, aby tam nestál jenom jako tvrdé y, knihu, hračku, cokoliv. A maminky tyhle příšerně strojené snímky střeží jako oko v hlavě. A přesně touhle fotkou se Pavlásek pochlubil na Instagramu.

Snímek, který za pár hodin získal přes třináct set lajků, pochází podle Pavláska z osmdesátých let, a on má na tomhle portrétu tentýž plachý úsměv, kterým se prezentuje v médiích dnes, a v pravici třímá Čítanku. Vlastně se dá říct, že těch třicet let vypadá pořád stejně, vůbec se nezměnil. Samozřejmě, přibylo nějaké to kilo navíc a taky i sem tam vráska, ale jinak působí jako svoje vlastní zmenšená kopie.

Herec a bavič v současné době slaví velké úspěchy se svou knihou Racek a moře, kterou na sociálních sítích vehementně propaguje. Ostatně verše, jimiž tu a tam okoření své Instagramové příspěvky, jsou až překvapivě dobré. Ukazuje se, že kromě velkého smysl pro humor a hereckého talentu má Pavlásek nadání i literární. A ani ty jeho fotky nejsou vůbec špatné...

Video
délka: 00:58.59

Lukáš Pavlásek: Vánoce řeším až tři dny před Štědrým dnem! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
24 fotografií