„Několikaměsíční léčbu ATB jsem strašně dlouho zvažovala, protože nejsem zastánce chemických léků a vždy raději sáhnu po přírodních možnostech nebo nějaký alternativě,“ přiznala herečka.

„Ale jak čas běžel a (od problémů od září 2017 a stanovení diagnózy v lednu 2018) měsíce ubíhaly a mě ty moje nohy pořád bolely, únavy neodcházely a naděje slábla a všechny alternativy selhávaly, zdála se bejt ta klinika fakt jediným řešením,“ svěřila se Kadeřávková, která byla připravená na to, že zaplatí statisíce. „Kolik bude stát samotná léčba, na kterou nastoupím v srpnu, vůbec nevím. Známý tam byl a vyšlo ho to celkově na čtvrt milionu! Ty částky se hodně liší,“ přiznala Aha! v červenci před nástupem na kliniku.

Realita je ale mnohem drsnější. „Vyšlo to už na hodně peněz. Přes půl milionu to ještě není, ale blíží se to k této částce. Cítím se líp a to je pro mě nejdůležitější. Krevní testy se teď nedělaly, tak jsem zvědavá, jak dopadnou,“ přiznala Aha! Anna, která platí ještě za alternativní léčbu v Česku. „Pořád jsem pod záštitou německé kliniky, ale už neberu antibiotika a jsem na přírodních věcech a zároveň si jedu po své cestě a používám léčitele,“ přiznala a dodala: „Ty našla rodina. Není v tom žádná chemie, té jsem měla dost. Každý týden teď chodím na čínskou medicínu, regresní terapie a potom ještě na reflexní terapie nohou.“

A výsledek? Naděje! „Doufám, že to bude dobrý, pomalu, ale jistě se uzdravuju,“ svěřila Aha! hvězda Ulice, které zdravotní stav dovolil vrátit se dokonce na plac.

Léčba na německé klinice nebyla procházka růžovým sadem. „Strašně jsem se tehdy bála, fakt strašně. A furt se bojím. A furt strašně. Už je to 9. tejden, co mi v krvi kolujou čtvery antibiotika, a denně beru hrsti léků. Já, která si dřív nechtěla brát ani prášek na bolest hlavy a radši to šla zaspat,“ popsala před časem to, co prožívala s napíchnutou kapačkou v ruce.

VIDEO: Princezna z Kouzelníka Žita Kadeřávková: K roli si pomohla lží!

Video
délka: 01:53.62

Princezna z Kouzelníka Žita Kadeřávková: K roli si pomohla lží! Tereza Kühnelová, Blesk

Fotogalerie
35 fotografií