Už teď je Maurerová na pokraji sil. „Jazyk na vestě, energie nula,“ zoufá si vyčerpaná herečka. Ta se svalila na gauč jen krátce poté, co doprovodila své děti Pepíka a Magdalenku na různé kroužky, čekala na ně a následně je zase vyzvedla.

„Jak to vy ostatní matky (a otcové:) kurnikšuplik děláte???? To všichni pracujete maximálně do 15 h? Když pominu logistiku (rozuměj KDY KDE KDO a V KOLIK) a svačiny, dělání a kontrolu úkolů, přípravu večeře a jinou péči o domácnost, tak mi moc energie a času (natož toho pro sebe) nezbývá,“ postěžovala si Michaela, která už si neví rady.

„A to teď pracuji minimálně a ještě mě čeká péče o další potomčátko. Prosím o rady, jak to zvládnout a uchovat si při tom optimismus, dobrou náladu a nestát se matkou alkoholičkou?! Teď stejně nemůžu,“ žádala ostatní matky o pomoc a užitečné rady, jak se z takového frmolu, který teď prožívá, nezbláznit. Tak snad se po porodu svého třetího dítěte nezhroutí úplně.

VIDEO: Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty

Video
délka: 05:13.88

Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
28 fotografií