A připravená je dokonale. Finálové šaty a další tři modely jí navrhla návrhářka Petra Pilařová, o další modely se postaral Salon Delta Most a veze také národní kostým od Ivany Vlachové. A také plavky.
Na rozdíl od kolegyně Ley Šteflíčkové, které na Miss Universe promenádu v plavkách zrušili, se v plavkách představí. „Určitě to k té soutěži tradičně patří – i proto, že řada dívek chce uspět v modelingu a naše křivky by měly být útlé,“ řekla Tereza Blesku. Že by to automaticky spělo k sexuálnímu obtěžování, kvůli kterému se v řadě jiných soutěží disciplína opouští, se neobává.
 
A protože jde o velmi ekologicky orientovanou světovou soutěž, Tereza rozhodně zaujme v nádherných rudých šatech. „S Petrou Pilařovou jsme dlouho řešily, jak by měly šaty vypadat. Jasné bylo, že musí hlavně zářit, což se myslím skvěle povedlo, a červená barva mi sedí. Navíc jde o velmi eko model, protože jsou šaty z recyklovatelného materiálu,“ říká Křivánková.
S sebou veze dva kufry s váhou 40 kilogramů. „Myslím, že jsem připravená. S sebou mám šestery dlouhé večerní šaty a asi patnáctery koktejlky,“ dodala Česká Miss Earth 2018.
VIDEO: Tereza Křivánková se raduje: Miss Earth plavky nezrušila!
Video
délka: 04:42.05
Video se připravuje ...

Tereza Křivánková se raduje: Miss Earth plavky nezrušila! Petr Macek

Tereza bude sázet na přirozenost. Pyšní se přírodními vnadami číslo 4, nemá jedinou úpravu na svém zevnějšku. Vím samozřejmě, že na soutěže jezdí holky totálně předělané, ale budu věřit, že přirozená krása zaujme. S sebou vezu maximálně umělé řasy,“ dodala s úsměvem.  O tom, která ze světových krásek se stane novou Miss Earth, se rozhodne na Filipínách 3. listopadu. Snad česká krása opět zaboduje!

Fotogalerie
1 fotografie