Se svou bolestí se Anna K. svěřila na sociální síti. „Cítím potřebu se svěřit s něčím, čemu moje hlava zatím nerozumí a moje srdce je teď rozsekané na kusy… V pondělí jsme museli nechat uspat moji psí lásku Elynku, protože její zhoubná nemoc zaútočila podruhé a velmi agresivně. Nemohla jsem ji nechat trpět ani vteřinu… Bylo to rozhodnutí těžké, ale ve správný okamžik…,“ popisuje Anna tragický den, který smrtí prvního pejska bohužel neskončil.

Když se vrátila z procházky, na kterou vyrazila načerpat sílu po tom smutném zážitku, zjistila, že v pořádku není ani její druhý pejsek Toníček. „Ležel na trávě… já myslela, že se vyhřívá na sluníčku, ale zdálo se nám to divné a hned jsme šli raději za ním zkontrolovat, zda je v pořádku,“ píše zpěvačka. A nastalo další dějství nešťastného dne. „Začal totálně kolabovat, z tlamy mu šla bíla pěna (myslela jsem, že srdce, měl ho nemocné). Já tedy okamžitě volala ty stejné, hodné záchranáře z PetMedic, kteří u nás před chvílí byli uspat Elynku a seděla jsem u Toníka na zemi a hladila ho, aby se trochu uklidnil… Před očima se mi celý chudinka nafukoval a já jen přihlížela jeho šílenému utrpení a čekala zoufalá na pomoc…,“ pláče Anna K.

Ani druhému pejskovi ale nebylo pomoci. Jednalo se o selhání oběhu organismu, takže i jeho museli uspat. „I ta milá paní doktorka přiznala, že něco podobného ještě za svou praxi nezažila… Přišli jsme o oba najednou… obě naše velké lásky a kamarády. Jsou pryč…,“ zoufá si zpěvačka, na které se zážitek drsně podepsal.

„Vydržela jsem už tolik zkoušek a myslím, že statečnost už jsem prokázala, tak proc ještě tohle? Začínám chřadnout na mysli a to je zlé, vím, že to nesmím, ale jak to má jeden člověk proboha vydržet?“ křičí zpěvačka do světa svou bolest. „Omlouvám se vám za svou slabost a děkuju, že jste tady se mnou,“ dodává s obrovskou v bolestí v srdci.

Fotogalerie
20 fotografií