22. říjen 2019
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor

Štaidl o vztahu s Darou: Uhranula mě sexem. Proč zpěvačce nevydržel ani sedmý partner?

/
 • Dara Rolins nemá štěstí na chlapy.
  3. dubna 2018 ● 06:56

  Ne a ne se usadit! Zpěvačka Dara Rolins (45) má na chlapy pech. Teď zkrachoval i její poslední vztah s rapperem Patrikem Vrbovským (41) alias Rytmusem, a to už si přitom postavili i společné hnízdečko. Ve vile u Prahy ale zůstane sama s dcerou. A přitom adeptů na společný život už bylo! Dařino soužití s muži vždy skončí fiaskem. Jak to vysvětluje? Většinou frází, že kvůli práci na sebe nemají čas a všechno to vyprchá...

   

 • 1.

  Štaidl to odstartoval

  Prvním mužem života tehdy mladičké zpěvačky s hitem Zvonky štěstí byl ženatý skladatel Ladislav Štaidl(73). „Velký milostný příběh jsem prožil s Darinkou Rolincovou v době, kdy jsem se přestal dělit o postel se svojí ženou,“ přiznal v knize Víno z hroznů. „Nejdřív mne to děvčátko uhranulo obrovskou dávkou muzikálnosti, později také nečekanou sexualitou,“ popsal detailně. Zpěvačku to nepotěšilo a vztah vždy popírala.

  Důvod rozchodu: Velký věkový rozdíl

  Ladislav Štaidl

 • 2.

  Našla pobertu

  Útěchu hledala v náručí Kikiho, srbského herce, vlastním jménem Dragan Radivojevič. Jižanský temperament zabral. Jenže Kiki nebyl moc monogamní. Dara si mohla po jejich rozchodu ale mnout ruce, protože Dragan dostal po nějakém čase dvouletou podmínku za vykrádačky. S partičkou vnikli do celkem 190 bytů.

  Důvod rozchodu: Rozdílný temperament

  Dara s Kikim

 • 3.

  Špatná volba

  V roce 1998 podlehla Dara krátce kouzlu trenýrkového krále, podnikatele Petra Vlasáka (42). Ten bojoval po rozchodu s ní s nádorem v hlavě a nedávno prodělal už druhou operaci. Vlasák prožil vášnivý vztah i s modelkou Kateřinou Průšovou (34), než zakotvil u dlouholeté přítelkyně Gábiny, s níž se i oženil.

  Důvod rozchodu: Láska vyprchala

  Petr chodil s Darou Rolins.

 • 4.

  Milostná trojka

  Čtvrtý v pořadí byl kamarád do deště Sagvan Tofi (53). Nedokázal se ale vzdát vztahu s Dařinou kamarádkou Simonou Krainovou (45), tak to nějaký čas riskantně pytlíkoval ve třech. Jenže holky si to brzy pověděly a Sagi šel z kola ven.

  Důvod rozchodu: Chtěl vztah ve třech

  Dara a Sagvan Tofi

 • 5.

  Dítě je rozdělilo

  Rolins se pak poohlížela raději po někom mimo showbyznys. Začala si s právě se rozvádějícím hokejistou Jaroslavem Bednářem (41). Neshodli se ale na tom, kdy mít děti. Jarda je chtěl hned, Dara ještě tikot biologických hodin neslyšela. V roce 2006 se proto rozešli. Bednář si pak vzal misku Lucii Hadašovou (31).

  Důvod rozchodu: Nechtěla hned dítě

  Dara s hokejistou Bednářem

 • 6.

  Otec Homola

  A paradoxně pak zpěvačka s dalším chlapem do jiného stavu přišla. Otcem dcery Laury (10) se stal lídr skupiny Wohnout, muzikant Matěj Homola (44). V roce 2010 ale na Matěje praskla nevěra a Dara zradu neunesla. Zůstala s dvouletou Laurou sama.

  Důvod rozchodu: Byl nevěrný

  Dara a Matěj Homola

 • 7.

  Konec po 7 letech

  V řijnu 2011 jí ránu v srdci zacelil sedmý v pořadí rapper Rytmus (41), vlastním jménem Patrik Vrbovský. Byla to láska jako z románu. To, že spolu plánovali potomka, prozradila Dara tehdy právě Blesku. Nevyšlo to. Pár si pořídil luxusní bydlení na západ od Prahy. Třípatrová vila je přišla na 10 000 000 korun. Dara v ní bude sama a ještě musí expřítele vyplatit.

  Důvod rozchodu: Neměli na sebe čas

  Dara Rolins a Rytmus

 • 8.

  Čtěte více!

  Více o rozchodu Rolins a Rytmuse naleznete: ZDE!!!


 • 9.

  VIDEO:Co stojí za rozchodem roku? Dara vyměnila Rytmuse za mladšího hezounka!

  Video
  délka: 00:47

  Co stojí za rozchodem roku? Dara vyměnila Rytmuse za mladšího hezounka! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

  Fotogalerie
  13 fotografií

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 145

logar: Jelikož byla Dara u Štajdla od 12 do 16 let věku, tak kolik jí asi v posteli Štaidla bylo, když hnala kariéru přes peří

(04. 04. 2018 03:58)

thomasino18:

(03. 04. 2018 20:32)

zkzkz: (Y)

(03. 04. 2018 18:07)

TrojanSlovakia:  Ešte tam chýbajú komunistické kolotoče v BA. Podľa staršej generácie vraj bola známa už v neexistujúcom bratislavskom lunaparku. Hlavne, že je Gamboška - Rolinc česká celebrita. Nebyť amnestie Klausa sedí za mrežami za zabitie dôchodcu na mopede. Nechajte si v CZ aj Rytmus - humus a aj agenta Bureša. Odpad zo Slovenska uteká do CZ sám. Gambošku odpanil český pedofil. Má to následky u nej.

(03. 04. 2018 12:37)

plebejec: Ty čur..ku,...proč si myslíš že to je "maďarka"? Neurážej národ, když víš lautrhov.o. Taky nemusím "morgoše" z Chánova, ale nanapíšu "české",...abych neurážel slušné lidi. Ty ale takový nejsi. Ty nejen kradeš, ale jsi i vul!!!

(03. 04. 2018 11:55)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy