Schody z Rudolfina byly pro mnohé strmé a pro mnoho opilců nepřekonatelné. Klopýtali ale i ti, kteří alkoholu příliš neholdovali. Jako Jiří Bartoška s manželkou Andreou, kteří sami zakusili až příliš prudké schody.

Bartoška na nich sice klopýtl, ale nakonec to ustál a s manželkou dorazili domů v pořádku. Aby také ne, bydlí od Rudolfina jen kousek, coby kamenem dohodil.

To režisérovi Zdeňku Svěrákovi se cesta domů pěkně prodloužila. Najatý asistent ho doprovodil k místu, kam přivolal taxíka a nejdřív s ním ochotně čekal. Později se ale musel věnovat jiným hostům a Svěráka tam nechal samotného a režisér téměř vystál důlek, než se objednaný vůz dostavil. Nakonec se ho po několik minutách dočkal.

Méně pohodlnou cestu zvolili manželé a čerství dvojnásobní prarodiče Lenka Termerová s manželem Morisem Issou. Ti nelenošili a společně s ostatními „smrtelníky“ si počkali na tramvaj.

Herečka Anna Linhartová se naopak rozhodla provětrat na čerstvém vzduchu, a tak se převlékla z večerních šatů a lodiček do džínsů a polobotek a vydala se s kamarádkou centrem města pěšky. Po svých odkráčel domů i Českým lvem oceněný Oldřich Kaiser s přítelkyní Dášou Vokatou. V ruce si hrdě nesl svou již druhou sošku za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Bába z ledu.

VIDEO: Karel Janeček po návratu k manželce: Demonstroval svoji lásku!

Video
délka: 01:44

Karel Janeček po návratu k manželce: Demonstroval svoji lásku! David Turek, Lukáš Červený

Adam Mišík vyvedl přítelkyni: Do očí jí nikdo nekoukal!

Video
délka: 01:12

Adam Mišík vyvedl přítelkyni: Do očí jí nikdo nekoukal! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
153 fotografií