Aby změnu figury podtrhla co nejvýrazněji, svlékla se do stejných plavek, které nosila dřív. „Prosím, rozhodně to neberte, že se tady hrozně chci vychloubat svou postavou. To fakt ne! Sama bych měla ještě pár požadavků na svoje tělo – větší prsa, hubenější stehna, plošší břicho… Ale v plavkách je ta změna holt vidět nejlíp,“ napsala herečka na sociální síť a přiznala i, kolik se v minulosti pro své faldy natrápila. „…i když jsem strašně tvrdila, že ne! A pokud můžu pomoct aspoň jednomu člověku, který se tím trápí teď, tak budu fakt ráda,“ dodala herečka.

Moji milí! Prosím přečtěte si to celý! Neberte to jako chlubivou fotku PŘED a PO! Dlouho jsem zveřejnění příspěvku zvažovala, ale co, tak to prostě hecnu 🤷🏼‍♀️ Psala mi teď redaktorka z Extra.cz kvůli józe, jídlu, cvičení atd atd (mimochodem, dost oceňuju, že mi napsala kvůli tomu, jestli může použít mojí fotku z Instáče! respekt!) No a mě to inspirovalo k tomu, abych vám (zase 😃) něco chytrýho na tohle téma napsala... prosím, rozhodně to neberte, že se tady hrozně chci vychloubat svojí postavou! To fakt ne... sama bych měla ještě pár požadavků na svoje tělo (větší prsa, hubenější stehna, plošší břicho a tak 😂) ale v plavkách je ta změna holt vidět nejlíp... ale hlavně, moc dobře si pamatuju, jak jsem se tehdy kvůli tomu trápila (i když jsem strášně tvrdila, že ne) a pokud můžu pomoct aspoň jednomu člověku, kterej se tim trápí teď, tak budu fakt ráda ❤️ Myslim, že u mě je hlavní to, že cvičím jógu (nebo chodím do fitka, na tenis, squash, procházky) ne proto, abych byla hubená, ale protože mě to strašně baví a odpočívá mi u toho hlava, což je to důležitý. Dokud budete dělat nějaký sport jenom za účelem lepší vizáže, výsledky to, podle mě, nepřinese. To je stejný jako s dietama. Pokud se někdo rád stravuje zdravě a dietně, ptž mu to chutná a baví ho to a je to jeho životní styl, pak je to tak, jak to má být a funguje to, ale pokud někdo drží dietu, aby shodil 5kg za týden a trpí u toho, pak je to k ničemu. Zase se vracím k tomu, co už jsem několikrát opakovala. Je to o správném nastavení hlavy. Dělejte to, co vás baví a naplňuje, pak budete spokojený 😊 Žádný jídelníček nedodržuju, jím všechno, na co mám chuť, ať už je to zrovna čokoláda, knedlíky nebo salát, ale nepřežírám se. A o tom to je, dělat věci pro sebe, pro svůj vnitřní klid a spokojenost, ne pro vnější krásu 😉 jasně, vnější krása je supr, ne že ne, ale ta vnitřní spokojenost je alfa omega našeho života. Jo a ještě jedna důležitá věc! Fotky dělí 4 roky!!! Ne týden! Ne měsíc! Některé věci nejdou hned a správný nastavení hlavy, je dlouhý proces, buďte trpěliví 😉 a až budu mít jednou po dětech, tak si řekneme víc, hehe 😃😃😃 #vsechnojdekdyzsechce

Příspěvek sdílený Patricie Solaříková (@patriciesolarikova),Úno 8, 2018 v 3:41 PST

Za to, jak dnes vypadá, vděčí józe, tenisu a dlouhým procházkám. „Žádný jídelníček nedodržuji, jím všechno, na co mám chuť, ať už je to zrovna čokoláda, knedlíky nebo salát, ale nepřežírám se,“ dodala.

VIDEO: Patrice Solaříková: Depresi z tloušťky jsem zajídala čokoládou!

Video
délka: 05:58

Patrice Solaříková: Depresi z tloušťky jsem zajídala čokoládou! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
42 fotografií