Nelehké období potkalo moderátorku Anife Vyskočilovou. Zradilo ji zdraví a to tak, že se na ni sesypalo vše, co mohlo.

„Už měsíc jsem nemocná a připoutaná na nemocniční postel. Za tu dobu jsem zvládla zápal plic, následně zánět dýchacích cest a beru antibiotika,“ svěřila se Anife s tím, že si mezi všemi nemocemi odskočila do divadla. To se jí však vymstilo.

„Mezitím mě odvezla rychlá záchranka a potkala mě smutná operace ledviny. Víc neřeknu, ale ti, co měli ledvinovou koliku, vědí, jak to bolí,“ pokračovala Anife ve svých zdravotních potížích. Do nemocnice ji ale také přišla dobrá zpráva, a sice že se stala dvojnásobnou babičkou.

Po operaci ji lékaři propustili z nemocnice, aby mohla splnit některé své pracovní povinnosti, ale netrvalo dlouho a znovu si šla do špitálu lehnout.

Tentokrát se dostala do Vojenské nemocnice, protože do Motola nechtěla a zde měla naplánovanou další operaci. „Teď tu ležím, hladová, bez ničeho a brzy ráno další operace. Když to vše přežiju, tak to znamená, že žádná čarodějnice mě neskolí, protože jsem anděl,“ posteskla si s tím, že na Vánoce by už mohla být doma se svými milovanými.

VIDEO: Anife Vyskočilová: I já jsem uprchlice! V ČR jsem omylem kvůli nehodě!

Video
Video se připravuje ...

Anife Vyskočilová: I já jsem uprchlice! V ČR jsem omylem kvůli nehodě! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
40 fotografií