Letos poprvé si Karla Mráčková vyrazila s manželem a dcerou do rakouských Alp a hned to skončilo katastrofou. „Paradoxně jsem neudělala žádný kotrmelec na sjezdovce. Manžel poslal naši dceru na sjezdovku samotnou, aby nám ukázala, jak krásně lyžuje, ale bála jsem se, aby ji tam někdo nesrazil, tak jsem se rozhodla jít za ní. Nazula jsme si v rychlosti lyže, ale nejspíš se jedna bota nezacvakla do vázání. A jak jsem sjela za ní, udělala jsem si oblouček doprava, a už jsem cítila, že mám patu venku,“ vysvětlila Blesk.cz moderátorka, jak si na lyžích zlomila kotník.

Ihned jsem věděla, že je to zlomené. Celá jsem se třásla. Volala jsem na manžela, ať zavolá sanitku, jenže naše dcera už byla od nás moc daleko, tak musel jet za ní. A já jsem se zázrakem nějak postavila na nohy, což manžel viděl s pocitem, že to zvládnu, a s tím zlomeným kotníkem jsem taktikou stromečku vyšlapala ještě asi stopadesát metrů k lanovce, kde jsem čekala asi hodinu na lékaře,“ svěřila se Karla, která nakonec dostala sádru na šest týdnů.

Přípravy na Vánoce tak bude muset zvládnout její manžel spolu s dětmi sám. „Už teď jsem unavená z toho, jak svou rodinu „komanduju“, když se o mě teď musí postarat,“ smála se Mráčková. Adventní čas si tak vůbec poprvé užije skutečně v klidu.

Fotogalerie
20 fotografií