Žabomyší válka mezi Ornellou Koktovou a Lindou Finkovou začala, když zpěvačka napsala komentář pod příspěvek na Faceboku, který zněl: „Karl Lagerfeld se bude hodně divit, až si přečte názor Ornelly Koktové na novou kolekci Chanel“. Na to Linda reagovala slovy: „Bude mu to fuk,“ a poslala jí  k tomu několik rozesmátých smajlíků na důkaz výsměchu.

To Ornellu zvedlo ze židle a na Finkové nenechala nit suchou.

„Ať už konečně stará Finková zajede do vozovny a drží pysk! Nechápu, co má tahle zhrzená stařenka za problém. Už třikrát jsem ji přešla, ale ona je snad mnou posedlá. Ještě jednou a vytáhnu drápky... BABO!!! P. S. Kdyby se všichni řídili tím, že svět nezajímá názor Čechů na cokoliv...mohlo by se rovnou zrušit skoro všechno,“ rozčílila se Koktová s tím, že to od Finkové nebyl první komentář mířený na její osobu.

Ornella Koktová se pustila do Lindy Finkové.
Ornella Koktová se pustila do Lindy Finkové.
Autor: Facebook, Instagram

Linda se však Ornelle opět vysmála, ale tentokrát přitvrdila. „Nějak mi uniká, kde jsem Koktovou urazila. Ale moc jí děkuji za píárko. S holkami, s kterými jsem dělala v rádiu, máme talk show Trojhlavá saň a říkáme si Stará, Tlustá a Blbá, takže Ameriku o tom, že jsem stará, Koktová opravdu neobjevila. Budeme mít vystoupení na Dobešce v Praze a mohu jí tedy nabídnout, že ji pozveme jako hosta. Zařadíme kvůli ní téma: Místo prsou mám vytahané chlupaté knedlíky,“ řekla Blesk.cz Finková. Tak snad si dámy nevyrvou vlasy, až se někde náhodou potkají…

VIDEO - Ornella Koktová: Pepa po mně chtěl grupensex s kamarádkou!

Video
délka: 05:10.43

Ornella Koktová: Pepa po mě chtěl grupensex s kamarádkou! Thomas Kruchina, Petr Soukup

Fotogalerie
62 fotografií