„Dostala jsem nádherný dárek k narozeninám, vlastně dva dárky,“ svěřila se na Instagramu nadšená Lucka. „Ten největší je Manu a ten další byl opět nezapomenutelný výlet do Mnichova a okolí,“ vysvětlovala sympatická blondýnka, kterou jsme v oblíbené taneční soutěži mohli vidět po boku Pavla Řezníčka (51), Lukáše Pavláska (39) a naposledy právě televizního kuchaře Emanuela, kterému všichni přezdívají Manu.

Nejprve byli jen partneři taneční a díky společně strávenému času se z nich postupně stávali i přátelé. Nakonec přelétla i pověstná jiskra a Hunčárová se dokonce rozešla s dlouholetým přítelem Janem Onderem (32), s nímž ji do té doby pojila i úspěšná profesionální spolupráce. Po jejich rozchodu se ale tanečník rozhodl s ní zpřetrhat kontakty a najít si novou taneční partnerku.

Lucii to ale zřejmě zas tolik nemrzí. Charismatický Ital si ji totiž náležitě rozmazluje a často ji bere na dovolené do zahraničí. Již stihli několikrát navštívit Itálii, krom toho také Slovinsko či Maledivy. Nyní na seznam přidali i Německo, ačkoliv jsou spolu teprve rok.

Na výročí si ale dvojice zřejmě ani nevzpomněla. Když totiž tanečnice na sociální síti s nostalgií vzpomínala na loňský ročník StarDance, kdosi jí tam v komentářích připomněl, že když už je to rok, musí mít tím pádem s partnerem roční výročí. „No, to máte vlastně pravdu,“ chytla se pak za nos.

V Mnichově ale jistě chybu napravila a s Ridim vše oslavila. Kromě romantických chvilek stihli i navštívit místní trhy a také obchod s vínem, kde se jeden druhému na chvíli zatoulali. Pak se ale zase našli a dopřáli si honosnou večeři i sladkou tečku na závěr. Manu se pak nechal slyšet, že se mu ještě nechce spát. „Dám si ještě drink, malý drink,“ říkal v hotelu a jeho přítelkyně se tomu pobaveně smála. „Jenom malý?“ nevěřila mu. 

 

VIDEO: Podívejte se na videa, jak si Hunčárová s Ridim nedávno užívali na dovolené v Itálii

 

Video
délka: 00:15.19

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová v luxusním italském hotelu Instagram

Video
délka: 00:15.28

Emanuele Ridi s Lucií Hunčárovou v luxusním italském hotelu Instagram

Fotogalerie
55 fotografií