Minulý týden se hokejový bůh konečně zase shledal se svou přítelkyní Veronikou. Ta se sice nejprve do Kanady zrovna dvakrát nehrnula, nyní se ale zdá, že jí k zabydlení stačilo jen pár dní. Už stihla Jardovi poctivě fandit na zápase, i když v něm nakonec nehrál. Ve stylových kostýmech s ním oslavila i Halloween.

Teď se blondýnka na sociální síti pochlubila snímkem z posilovny v Calgary a všem tak dokázala jednu ze svých výjimečných předností – neuvěřitelnou ohebnost. Udělat provaz jí vůbec nedělá problém, navíc nohu dokáže ohnout tak, že to skoro vypadá, jako by si ji vykloubila.

„Ohebná jsem se neprobudila a ani jsem to nezdědila. Je to v tréninku,“ vysvětlila rovnou Kopřivová. To, co předvedla, prý ale ještě nic není. „A to jsem dnes pořádně ztuhlá. Poslední měsíc jsem cvíčo dost flákala,“ kála se. Kdyby tak byla v plné formě, možná by působila jako dokonalá hadí žena.

VIDEO: Jágrova Veronika: Na Floridě žili v luxusu, v Kanadě se musí spokojit s hotelem!

Video
délka: 01:34

Jágrova Veronika: Na Floridě žili v luxusu, v Kanadě se musí spokojit s hotelem! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Pokud se takovou pružností modelka chlubí i doma, její partner Jágr to jistě dokáže náležitě ocenit. Možná by se mohl od Veroniky i některých jejím kouskům přiučit. Jen těžko říct, zda by to na ledě využil.

Jistě by tak ale dvojice mohla tímto způsobem alespoň trávit zimní večery. Těch si nyní v chladné Kanadě ostatně užijí do sytosti, pokud se tedy blondýnka nerozhodne zase odjet pryč. Zatím to tak ale rozhodně nevypadá, protože se vyfotila i ve známém obchodě s nábytkem.

„Zas a znova. Vybavování a zařizování nového domova,“ napsala na Instagram a připojila i hashtag #gypsylife, čímž chtěla naznačit, že se jí nomádský život trochu zajídá. Kvůli lásce k Jardovi se ale jistě ráda přemůže.

Fotogalerie
54 fotografií