Taková láska to byla, společně si vybudovali hnízdečko lásky, ale po více než třech letech je všemu konec. Poté, co Lukáš Rosol s Michaelou Ochotskou oznámili, že se rozvádějí, bývalá moderátorka se z luxusní vily odstěhovala i se synem Andrém.

Tenista obrovskou vilu s užitnou plochou 700 m2 na pozemku o rozloze 1852 m2 nyní prodává.

Dům je dvoupatrový, ve spodní části je obývák, kuchyň s jídelnou, velká koupelna s vanou, dvěma umyvadly, pračkou a sušičkou, šatna, pracovna a herna s kulečníkem. Pochopitelně nechybí technická místnost, předsíň a prostorná garáž s místem na 3 auta a motorky.

V horním patře se nacházejí ložnice, dva dětské pokoje, tři šatny, dvě koupelny, včetně jedné s rohovou vanou a chodbou se schodištěm.

Na  zahradě je vyhřívaný bazén, jaccuzzi, posilovna se saunou, letní kuchyně, pod kterou je vinný sklep se společenskou místností.

Dům je vyklizený a připravený pro nového majitele. Vilu totiž opustil už i Rosol, který nyní buduje nové hnízdečko lásky se svou novou partnerkou a bývalou tenistkou Petrou Kubinovou. Ochotská se s dvouletým synkem vrátila k rodičům, ale nyní randí s fotbalistou Martinem Hálou. 

Lesk: Souboj tenisových nevěst: Polonahá Ester nebo romantická Míša?

Video
délka: 01:33.12

Lesk: Souboj tenisových nevěst: Polonahá Ester nebo romantická Míša? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Bang!: Rozchod Ochotské a Rosola? Víme proč!

Video
délka: 02:20

Bang!: Rozchod Ochotské a Rosola? Víme proč! 

Fotogalerie
44 fotografií