V nedávných volbách do Poslanecké sněmovny dostal přes 22 tisíc preferenčních hlasů, což ho řadí mezi nejúspěšnější politiky. Dostal jich dokonce více, než předseda strany Petr Fiala (53, ODS). Kariérně tedy zažívá syn exprezidenta velký úspěch... Radovat se z něj ale bohužel příliš nemůže. Jak vyšlo najevo, tíží ho závažné rodinné problémy!

Manželství Václava Klause mladšího je totiž v troskách. Problémy jsou natolik vážné, že politik podal žádost o rozvod. Nevylučuje přitom, že všechno neproběhne úplně hladce... V takovém případě se prý rodiny nenávratně rozdělí. V rozhovoru pro Blesk přiznal, že jejich vztah po takřka pětiletém manželství definitivně skončil 12. června. 

Klaus už přitom za sebou jeden rozvod má. V roce 1995 se oženil s Kamilou Pojslovou (45), tehdy studentkou žurnalistiky. Svazek vydržel patnáct let a narodily se do něj tři děti - Vojtěch, Kateřina a Jakub. Roku 2010 však přišlo odloučení a v roce 2012 rozvod. Jednou z příčin Klausova prvního rozvodu přitom byla politikova současná manželka Lucie Klausová.

Svou druhou ženu si bral Václav Klaus mladší v únoru roku 2013, ani ne půl roku po svém prvním rozvodu. Tajnému zimnímu obřadu tehdy smělo přihlížet jen 25 nejbližších. Sňatek s o šestnáct let mladší Lucií Klaus slavil v krkonošském hotelu s příznačným jménem V Nebi. Zdá se však, že romantická pohádka dlouho nevydržela...

...

VIDEO: Debata o školství: Klaus mladší, Valachová a další se hádali kvůli odměňování učitelů.

Video
délka: 02:16.76

Debata o školství: Klaus mladší, Valachová a další se hádali kvůli odměňování učitelů Blesk TV

Fotogalerie
45 fotografií