Blondýnka, která už delší dobu žije s rodinou v Miami, na sociální síti zveřejnila selfie, na němž se spokojeně rozvaluje. Očividně se snažila o co nejvíc sexy pózu, jenže to se jí bohužel příliš nepovedlo. I když byl na snímku vidět i její nadupaný dekolt, daleko víc upoutával jiný detail.

Konkrétně krk Belohorcové, na němž se rýsovala řada vrásek. Částečně za to mohla zřejmě nešikovná poloha s rukou za hlavou. V komentářích se objevily také dohady o tom, že linie na krku mohly být zvýrazněné i použitím nevhodného filtru.

„Špatný záběr na krk,“ zhodnotil fotku kdosi na Instagramu. Další uživatelé, jejichž pozornost vrásky také upoutaly, ale Zuzanu spíše bránili. Sama slovenská kráska si ale z kritiky nic moc nedělala. „Tak už nejsem nejmladší,“ vysvětlila jen stručně všem rejpalům a dál nic neřešila. 

Zuzana Belohorcová: Nemám uklízečku a manželovi a dětem poskytuji kompletní servis 

Video
Video se připravuje ...

Zuzana Belohorcová: Nemám uklízečku a manželovi a dětem poskytuji kompletní servis. Adriana Krátká / BPŽ

 

Fotogalerie
31 fotografií