V osobním životě je zpěvačka a herečka Dáda Patrasová zase šťastná. Má vztah s italským přítelem, kterého zná už dlouhá léta a je nadmíru spokojená. Navíc ho vychvaluje do nebes. „Co se týká chování k ženě, tak to jsem v Čechách nikdy nezažila. V Itálii je tohle samozřejmost. Vito je velice rozvážný, inteligentní člověk a vše se s ním dá řešit v klidu a pohodě,“ uvedla Patrasová na Frekvenci 1.

Přišlo i na téma manžela Felixe a jeho milenky Lucie. „Ona říkala, že má ráda staré lidi, že si rozumí se svým dědečkem. Felix už je 14 let v důchodu. Nechat se vydržovat důchodcem, je docela ošklivé,“ uhodila Dáda hřebíček na hlavičku v narážce na poměry, ve kterých i ona musí žít.

„Já vlastně tu paní financuji. Manžel se neptá. Felix jí platí byt, vozí ji po světě. To je prostě bezpodílové vlastnictví manželů. Není to dobré. Kdyby se radši v tomto směru věnoval vlastním třem dětem, než té paní…“ komentovala situaci Dáda.

Video
délka: 00:55.32

Dáda Patrasová o odvážných fotkách v plavkách: Pobouřilo to jen jediného muže! David Turek, Jan Jedlička

V roce 2015 byl saxofonista poprvé vidět po boku mladé malířky Lucie Gelemové. Nakonec prasklo, že se jedná o jeho milenku, i když Slováček dlouho nechtěl přiznat barvu. Patrasová byla dlouho se svým nevěrným manželem trpělivá. Nakonec už to ale nevydržela a našla štěstí po boku svého dlouholetého kamaráda a nyní už přítele Itala Vita.

Podívejte se, jak se Dáda s Felixem kvůli Gelemové pohádali před kamerou!

Video
délka: 04:18.35

Výčitky milenců, hádka a útěk: Drsná scéna Patrasové a Slováčka před kamerou Blesku! Markéta Reinischová, Tomáš Sovinský


Fotogalerie
37 fotografií