A moderátor Jan Musil v tom podle něj prsty rozhodně nemá. „Jsme soukromá televizní skupina, kde platí, že o všech věcech od programu až po výběr nebo nasazení moderátorů rozhoduje generální ředitel,“ řekl Jaromír Soukup s tím, že o vyhazovu Aleše Cibulky a Michala Jagelky rozhodl on.

Pořady této moderátorské dvojice, mezi něž patří Můžu dál?, Roztoč to, Aféry a Život na houpačce, se nesetkaly s takovou diváckou podporou, která by je udržela v aktuální programové nabídce stanice, jež kontinuálně zvyšuje svůj podíl na trhu. U všech formátů vlastní tvorby je pro nás klíčová sledovanost, která je téměř jediným kritériem pro nasazení pořadů do vysílání. Hledat za jakýmkoli naším krokem něco jiného je bezpředmětné,“ řekl ředitel a stojí si tvrdě za svým.

Podle Cibulky a Jagelky ale za jejich padákem stála promyšlená akce. „Od začátku letošního léta začala ze strany stávajícího programového vedení nejprve plíživá a nenápadná, o to však promyšlenější, zákeřnější a pro nás nepochopitelná kampaň proti nám oběma, která vyústila v naši definitivní likvidaci,“ zaznělo v prohlášení, které vydali, a více se k této věci nebudou vyjadřovat.

Aleš Cibulka prohledává domácnosti slavných! Co ho nejvíc překvapilo?

Video
délka: 02:21.69

Aleš Cibulka prohledává domácnosti slavných! Co ho nejvíc překvapilo? Petr Soukup, David Turek

 

Fotogalerie
10 fotografií