Zeťová žila dlouhých 18 let v Řecku, po rozchodu s přítelem se ale na čas vrátila zpět do vlasti. Chtěla se tu rozptýlit prací na nové desce, jenže osud jí uštědřil další ránu. Mladší ze dvou zpěvaččiných pejsků onemocněl osteosarkomem.

Šestiletý Jack Russell teriér jménem Beník nejprve kvůli zhoubnému nádoru kostí přišel o nožičku. I když poskakoval jen po třech, stále byl ale plný života. Třetina někdejšího dívčího tria Black Milk proto neztrácela optimismus a doufala, že pejsek už bude v pořádku.

„Šance jsou dost malé, ale třeba se stane zázrak,“ nechala se nedávno slyšet pro web Super.cz. Jenže nyní přišel obrat. Zpěvačka na Instagramu zveřejnila fotku a v jejím popisku odhalila smutnou zprávu: „Poslední dny s Beníčkem...“


Rakovina se totiž v těle zvířete bohužel rozšířila. „Je šťastný, ale má to všude v tělíčku... Nic ho nebolí... A pořád se směje,“ popisovala s těžkým srdcem. „Dali nám dva týdny. Už nic nedoženu, ale budu se snažit, aby se MĚL!“ dodala na sociální síti Helena, které její chlupatí mazlíci nahrazují děti. O to větší bolest tak zažívá nyní, když o jednoho ze psů přichází.

VIDEO: Helena Zeťová pokřtila nové album Petra Bendeho. Při otázkách na přítele v Řecku už tehdy mlžila.

Video
délka: 02:36.12

Helena Zeťová pokřtila nové album Petra Bendeho. Při otázkách na přítle v Řecku mlžila. Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

Fotogalerie
35 fotografií