Vzájemné podoby herečka s dcerou také náležitě využívají. „Máme podobné postavy, tak máme společný šatník. Botník naštěstí ne. Občas si vzájemně krademe věci z šatníku,“ práskla Eva na charitativním běhu KTRC (Kilpi Trail Running Cup) na podporu nemocného Kubíka (5), který téměř celý život strávil na kapacích infuzích. „Spíš mi krade věci máma,“ prozrazuje Adéla s tím, že si musí všechny lepší kousky hlídat.

V hereckých šlépějích mámy se vydat nechce. Přitom na place se ocitla ještě dříve, než vůbec přišla na svět. Když totiž Čížkovská hrála servírku v nováckém seriálu Hospoda, Adéla už rostla v jejím bříšku.

Nikdo ze štábu o tom přitom nevěděl, protože herečka skoro vůbec nepřibrala. „Adéla studuje mediální tvorbu. Láká ji moderování, a řekla bych, že se v tom i dost našla a přistupuje k tomu se správnou pokorou,“ uvedla Eva k dceřině kariéře.

S dcerou mají i tak očividně velmi dobrý vztah. Společně se totiž vydaly Stezkou korunami stromů a obráží spolu i večírky. „Máme rády stejné aktivity, sport, vaření, máme i podobné názory, vyrážíme spolu na akce i do společnosti,“ prozradila hvězda seriálu Ohnivý kuře.

Alespoň tak nemusí chodit sama. Její manžel totiž tento typ akcí nevyhledává. „23. srpna budeme spolu slavit 26. výročí svatby,“ pochlubila se herečka, podle níž je rodina její největší životní výhra.

VIDEO: Striptérka z Discopříběhu ukázala tělo! Pořád je kus.

Video
délka: 01:25.39
720p 480p 360p 360p 240p

Striptérka z Discopříběhu ukázala tělo! V 48 letech je stále kus. Ondřej Rybár, Kristýna Léblová

 

Fotogalerie
36 fotografií