Farna nikdy moc neřešila, že její postava je tématem médií možná častěji než hudba, kterou se živí. Tvrdila, že je se svým vzhledem spokojená a měnit se nepotřebuje. Sama ze sebe si často utahovala a nevadily jí ani vtípky ostatních. Když jí tak zavolali z rádia s falešnou nabídkou, zda by nechtěla mít sérii nábytku vyrobenou z odlitku vlastních boků, vůbec se šílenému nápadu nebránila.

Jenže nedávno u ní došlo k obratu o 180 stupňů. Rodačka z Polska změnila životosprávu, začala zdravě jíst a také pravidelně cvičit v posilovně. Její tvrdá dřina se navíc už začíná vyplácet! Nejenže se stala tváří známé sportovní značky, ale navíc viditelně zhubla!

Zpěvačka nemohla odolat a na sociální síti se pochlubila se svým pokrokem, když se vyfotila v těsných šortkách. Její příznivci si okamžitě všimli jejích štíhlých nohou a začali jí skládat jednu poklonu za druhou. „Jste krásná,“ zněl z jeden z pozitivních komentářů. „Evi, jste skvělá. Mám vás ráda za to, jaká jste,“ chválila další Ewina fanynka.

#uff

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93),Srp 10, 2017 v 6:09 PDT

 

Ovšem Farna by si měla dát pozor, aby to s hubnutím moc nepřeháněla. Vždyť část její popularity souvisí s její kyprou postavou. Štíhlá linie by tak mohla i nečekaně zkřížit její kariéru.

VIDEO: Podívejte se, jak Farna roztančila Jágra ve svém klipu!

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak Farna roztančila Jágra ve svém klipu! Universal Music

 

Fotogalerie
46 fotografií