I když jejich vztah od rozvodu s jejich matkou spadl na bod mrazu, tak s příchodem Kateřiny Kristelové se Tomáš opět začal stýkat se svými dětmi z prvního manželství. Nejdřív si vyrazili na společnou večeři, pak na party. A zřejmě k sobě opět našli cestu, protože Veronika svému tátovi brzy oznámila, že má nového chlapce. A tím je model Daniel Vojtěch.

"Nejdřív nám to Veronika volala a minulý týden jsme všichni čtyři vyrazili na večer bojovníků. Je to milej kluk, ale já už ho znám dlouho. Dělal číšníka v jednom baru v centru, kam jsem dřív často chodil, a dokonce slavil i své narozeniny," svěřil se Blesk.cz Tomáš. "Pokud je Veronika šťastná, a to je, tak nemám s jejími partnery problém," dodal bývalý fotbalista. Tak dlouho svého kluka nezná ani mladá Řepková. Ale jejich láska je teprve v začátcích, takže se ukáže, zda to byl jen románek, nebo vztah.

Řepka společně s přítelkyní Kateřinou vyrazil na 15. narozeniny kubánského baru La Bodeguita v centru. Po celou dobu se drželi drinků, na tanec si ani jeden netroufl. "Já bych šla, ale Tomáš není tančící typ. Ale když mě balil, tak mě pořád lákal na parket, tak nevím," smála se moderátorka. 

VIDEO: Řepka a Kristelová v limuzíně Blesku: Ve Varech se nám nelíbí, jsme tu naposledy!

Video
délka: 07:12

Řepka a Kristelová v limuzíně Blesku: Ve Varech se nám nelíbí, jsme tu naposledy! Blesk TV

Fotogalerie
32 fotografií