Herečka si totiž udělala fotku svého poprsí a dala ji na Instagram. A to se vyhlášenému proutníkovi zdá velmi nedecentní a nerozumné. „Chtělo by to trochu soudnosti a zapnout víc rozum,“ vzkazuje Slováček své ženě, přestože se mu její ňadra prý stále líbí.

Patrasová vystavuje dekolt i postavu ráda, ve svém věku se totiž rozhodně nemá za co stydět. Však jí pánové posílají i erotické vzkazy, co by s ní rádi dělali. Všechny ale nejsou lichotivé...

Na hereččině Instagramu se totiž objevily i poměrně urážlivé vzkazy. „Už nejsi žížala ani královna koloběžka, ale zlá kosatka,“ zněl jeden z nich. Dáda si však mohla přečíst i daleko horší, nepublikovatelné komentáře.

To vytočilo hlavně její dceru Annu Slováčkovou (21). „Trapný!“ vzkázala proto kritikům. „Že vám není blbý psát veřejně takové komentáře. Člověk si holt už nemůže dávat fotky na svůj vlastní profil, aby ho tam nějací blbečci hned debilně neokomentovali. Starejte se o to, jak vypadáte ve svých jednašedesáti letech vy,“ bránila mámu vytočená Anička, která byla jednou z hvězd druhé série show Tvoje tvář má známý hlas.

VIDEO: V květnu Dáda tvrdila, že do Itálie za Vitem odjede až poté, co si tu všechno vyřeší.

Video
délka: 01:20
1080p 720p 480p 360p 240p

Dáda Patrasová: Do Itálie pojedu, až si srovnám závazky doma! Hana Hoeschlová, Petr Soukup

Fotogalerie
52 fotografií