Marek Blažek o svém biologickém otci Janu Krausovi dlouho nevěděl, k zamyšlení nad tím, že by mohl být jeho synem, ho přimělo především okolí. Když mu bylo 27 let, tak se Krausovi rozhodl napsat a poslal mu i své fotky.

„Bral jsem to tak, že to musím konečně vyřešit. Lidi mě otravovali skoro denně. Viděli to, co teď vidí bratři. Nejen tu podobu, ale i chování, dikci, tón hlasu. Slyšel jsem to čím dál častěji, tak jsem se rozhodl, že musím zjistit pravdu. Matka byla dost proti, když jsem s pátráním začal,“ řekl v rozhovoru pro Magazín DNES.

Z neuvěřitelné podoby byl hotový i Adam. „Nikdo z nás nebyl tátovi tak podobný jako Marek. Když poslal podobiznu, bylo to neuvěřitelné. A když pak šli s tátou na testy DNA, přišli tam i stejně oblečení. Měli stejný druh i odstín barvy trička, kraťásky, z nich čouhaly ty jejich kloubíčky. Bylo to jasné. Na hlavu bylo jedině to, že vůbec šli něco ověřovat,“ vzpomíná Adam.

Když se David dozvěděl výsledky testů, zašel s Markem na pořádný mejdan. „Chtěl jsem se ho nabažit. Ráno jsem se vzbudil a bylo to, jako by vedle mě ležel otec. Pak si dal cigaretu úplně stejně jako otec. Čuměl jsem, kolik věcí se přenese geny, aniž by k tomu přispěla výchova,“ uzavřel David.

VIDEO: David Kraus přiznal, kdo mu nesmí do postele!

Video
délka: 02:03.03

David Kraus přiznal, kdo mu nesmí do postele! Kristýna Léblová, Lukáš Červený

Fotogalerie
19 fotografií