Nějaký čas bydlela s dětmi v Mirošovicích u Prahy. „Ale nezvykla jsem si tam. I když jsou Kunratice na okraji Prahy, tak pořád je tu daleko lepší dostupnost do centra,“ prozradilaDecastelo, která se zotavuje po operaci obou prsů.

V jednom se jí udělala cysta a v druhém jí praskl silikon. „Už jsem v pořádku, ale čeká mě asi ještě jedna operace. Teď nejvíce času trávím na zahradě, která patří k mému bytu. Odpočívám a snažím se být šťastná za to, že žiju,“ prozradila matka dvouletého Olivera a čtrnáctiletého Eliáše, který má rád Tima Burtona a podle toho také vypadá jeho pokoj. Ten také zdobí mnoho maleb, které Štěpánka společně se synkem vytváří.

Video
délka: 04:45.48

Jak bydlí Štěpánka Decastelo? Při sexu kouká do zrcadla, ať ví, jak se nastavit! Thomas Kruchina, Petr Soukup, Lukáš Červený, hudba: hudebnibanka.cz / Philip Jewson, Paul Cartledge - Heart of Africa

Mladšímu synovi zase buduje krásnou postýlku. Ač je zapálená kutilka, nejpyšnější je na svou kytaru, která jí visí v punkovém obýváku. Zatím je kytaristka začátečnice, ale doufá, že pilným cvičením se brzy vypracuje.

Dveře od ložnice zdobí malá korunka a zevnitř je nepostradatelný klíč, který střeží její soukromí. Nad postelí pak má porno poličku, kde vystavuje své knižní klenoty z oblasti sexu a vztahů. Pravý poklad však schovává pod postelí. Tam totiž leží její krabice s vibrátory.

Fotogalerie
77 fotografií