Daleko se nedostala. Jen co modelka, která se proslavila v reklamě na Campari s králem Artušem Clivem Owenem (52), nasedla do červeného ferrari a šlápla na plyn, už ji zastavila policejní hlídka.

„Když mě stavili, trochu mi zatrnulo, to přiznávám, ale naštěstí to byla jen průběžná kontrola a já jsem měla všechno v pořádku, dokonce i zimní gumy už byly přezutý,“ směje se Tereza a říká, že je ze Spojených států, kde patří mezi nejvyhledávanější české modelky a má za sebou spolupráci s řadou významných značek a návrhářů, zvyklá dodržovat zákony.

„Tady se to tak nebere a každý má z policistů tak trochu legraci, ale to by si v Americe nikdy nemohli dovolit. Tam co řekne policista, je svaté a jakkoliv mu oponovat se považuje za překročení zákona a můžete si to pěkně odpykat ve vězení. Proto jsem raději hodná, protože na basu stavěná nejsem," žertovala modelka.

Přesto Tereza přiznává, že ferrari, které sice není její, ale nechtěla nám prozradit, komu patří, někdy ráda provětrá. „Ono taky jezdit tímhle autem pomalu, to by byl hřích. Ale jako spořádané děvče hřeším jenom tam, kde je to dovoleno," podotkla blondýnka, kterou policisti propustili bez pokuty.

Fotogalerie
15 fotografií