19. listopad 2019
Svátek slaví Alžběta, zítra Nikola

Pomeje bojuje s rakovinou: Celý život se na mě lepí smůla! 10 jeho nej průšvihů

/
 • Jiří Pomeje bojuje s rakovinou hrtanu.
  8. dubna 2017 ● 15:11

  Jeho život připomíná jízdu na nejkrkolomnější horské dráze. Už to vypadalo, že Jiří Pomeje (52) po všech strastech konečně našel štěstí po boku manželky Andrey a dcery Aničky. Ale před několika dny mu lékaři oznámili, že má rakovinu hrtanu.

 • 1.

  Rakovina ho připravila o hlas

  Jiří je několik dní po operaci hrtanu a čeká ho ozařování. Momentálně nemůže mluvit, ale snad se mu časem hlas vrátí. Pro dabéra je to obzvlášť stresující záležitost.

  Jiří Pomeje bojuje s rakovinou hrtanu.

 • 2.

  Andělská tvář se změnila v ďábelskou

  Film Andělská tvář ho přivedl na mizinu a do obřích dluhů. Za dluhy 5,5 milionu nakonec vyfasoval podmínku na 10 měsíců.

  Neúspěšný producent je u soudu jako doma.

 • 3.

  Rozvod s Kuklovou

  První manželství s herečkou Michaelou Kuklovou vydrželo patnáct let, ale skončilo rozvodem a soudními spory kvůli dluhům. Míša exmanžela označila za tyrana a žárlivce.

  "Jirkovi moc přeju, aby byl konečně šťastný," vzkázala Michaela Kuklová.

 • 4.

  Myšlenky na sebevraždu

  Jiří se netají tím, že ho často přepadaly myšlenky na sebevraždu. Ale jako zázrakem se z toho vždy dostal.

  Se zbraní se nežertuje!

 • 5.

  Svatba s Ivetou Bartošovou

  Dne 5. září 2008 se na zámku Hluboká konala velkolepá svatba se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Velkolepě vypadala, ale místo snubních prstýnků si nasadily kopretiny, protože Jirka na jiné neměl.

  Konečně se vdala! Pohádka však neměla dlouhého trvání...

 • 6.

  Skončil v chatrči v lese

  Jejich manželství byla taky slušná jízda. Iveta v té době dost pila a Jiří ji nedokázal ukočírovat. Po dvou letech ho Iveta vyhodila ze svého domu v Uhříněvsi a on skončil v chajdě v lese.

  Po rozvodu s Bartošovou byl na dně.

 • 7.

  Rozvod s Ivetou

  Dvouleté soužití zpěvačky Ivety Bartošové a producenta Jiřího Pomeje je úřední minulostí. Obvodní soud pro Prahu 10 manžele rozvedl během dvaceti minut.

  Pomeje-rozvod

 • 8.

  Vyhazov z televize

  Překvapením bylo, když se Pomeje stal jedním z moderátorů VIP zpráv na Primě. Prý měl vysokou sledovanost, ale na jeho rychlém konci má prý podíl tehdejší kolegyně Ivana Gottová.

  Jiří Pomeje při své premiéře ve VIP zprávách na televizi Prima.

 • 9.

  Konec v rádiu

  I když jeho noční show v rádiu měla velký úspěch, dokonce zachránil život jednomu volajícímu, který chtěl spáchat sebevraždu. Ačkoliv měl rád všechny lidi, se kterými spolupracoval, měl problém s vedením rádia. Vadilo mu totiž, že nemůže zůstat sám sebou.

  Jiří Pomeje se bude ženit!

 • 10.

  Pingl v motorestu

  Jeho poslední brigádou bylo obsluhování v motorestu na D1. „Vsadil jsem se s majitelem podniku, že zvládnu pracovat rukama, a on tomu nechtěl věřit,“ vysvětlil Pomeje, jak se k nové práci dostal. „Jsem tu jen o víkendech, zato ale celé léto. Pro herce je to výborná zkušenost, jak se setkávat s lidmi a slyšet jejich názor na svou osobu,“ uvedl.

  Při uklízení střepů se pořezal na ruce.

   

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 16

claudie77: Takovy jednoduchy, trapny strejda,velkohuby, s dluhy a bez penez. Nemoc mu ale pochopitelne nepreji.

(09. 04. 2017 21:25)

pyachtb: To není smůla, tomu se říká boží mlýny. Celý život se přiživovat na úspěchu jiných, dělat dluhy a nesplácet, lhát a podvádět....to není smůla....

(09. 04. 2017 11:41)

pavucinka: V prostotě je génius: Chce to jen velkou víru, i shodit nějakých pár kil.

(09. 04. 2017 11:38)

xaria: kapky MMS a žádné chemoterapie, a ozařovaní, změnit styl života a hlavně myšlení, pokud si nevyplácal životní energii na kraviny přežije to i s tím cigarem, pokud si ji vyplácal nepomůže mu nic.Dále existuje americký lékař, který prokazatelně léčí asi 300 druhů rakoviny, pokud tohle Pomeje čte, tak at mě kontaktuje na email Elssa@seznam.cz ,ne že by to byl můj oblíbenec, ale o tom to není.

(09. 04. 2017 11:32)

nazca: "Celý život se na mě lepí smůla!" ------------------ Opravdu nikomu nepřeji nic zlého. Ale, na krabičce cigaret je napsané varování, že kouření způsobuje rakovinu. Tak co čekal? Babička říkávala: "Za blbost se platí..."

(08. 04. 2017 21:04)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy