Populární italský kuchař Ridi, který se před lety usadil v Česku, založil tu rodinu, přestál s manželkou její rakovinu, ale nakonec podepsal rozvodové papíry, tráví zimní dovolenou ve svých milovaných italských horách, ačkoli sám pochází z ostrova Elba. Fotkami z luxusního rezortu, snímky několikachodových menu a především obrázky romantiky od bazénu a ze sjezdovky zaplnil svůj Facebook. To vše s uvedením lokality v oblasti Horní Adiže.

Ve stejný čas a ze stejného místa podobné obrázky zveřejnila také tanečnice Lucie Hunčárová, která je jen pár týdnů po rozchodu s tanečníkem Janem Onderem. Podobnosti, která se nezdá být čistě náhodná, si všiml server Expres.cz. Fotky z dovolené na stejném místě naznačují, že buď je Lucie Ridimu tak "drahou" kamarádkou, že s ní tráví společné chvíle v Itálii, nebo jejich taneční partnerství ze soutěže přerostlo v něco víc...

Sám Ridi už nový vztah potvrdil. "Už nás to nebavilo tajit," řekl Blesku a poslal i řadu společných fotek z dovolené.

"Cítím se šťastně," napsala Lucie k fotkám na Facebooku. Stejně své obrázky komentoval i Emanuele: "Je mi tu dobře. Krásný odpočinek." Aby ne, u bazénu na lehátku vedle něj sedí v bikinách křehká blondýnka, čas mezi lahodnými obědy a večeřemi vyplňují chvíle na svahu. O noci v luxusním hotelovém pokoji s vanou uprostřed koupelny, manželskou postelí královské velikosti a plápolajícím moderním krbem nemluvě...

Týdenní pobyt v tomto pětihvězdičkovém komplexu s dokonalým wellness servisem stojí kolem padesáti tisíc korun na osobu, což vynásobeno dvěma a s přičtením výdajů na vybrané pochoutky, víno a skipasy znamená skoro pohádkovou dovolenou.

„S Manuelem jsme si ve StarDance rozuměli, makal naplno, respektoval mě, takže jsme měli přátelský vztah, který zaplať pánbůh nevymizel, a stýkáme se dodnes. O vztahové krizi samozřejmě ví. S manželkou ukončili vztah už před dvěma lety a Manu rozhodně není příčina krachu našeho vztahu s Janem Onderem. Myšlenku na rozchod jsem měla v hlavě už od roku 2015,“ přiznala Lucie nedávno v rozhovoru pro Blesk.

Celý rozhovor s Lucií Hunčárovou čtěte zde

Video
délka: 08:49.57

Ridi přiznal, proč hrozí rozvod: Zanedbal jsem rakovinu své ženy! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
46 fotografií