Seznámení Ondřeje Novotného a Renaty Langmannové rozhodně nebylo jako z romantického filmu. „Kdy jsem si Renaty všiml, vím úplné přesně. Když mi nějaká namyšlená holka na festivalu v Karlových Varech chtěla zabrat místo v baru. Ohradil jsem se, načež řekla: „Jo, vy jste ten řidič, co mě dnes vozil po Varech.“ Odpověděl jsem, že v žádném případě, a ptám se, kdo je ona. ‚No miss.‘ Vůbec jsem nevěděl,“ zavzpomínal pro Magazín MF Dnes moderátor Robinsonova ostrova.

Renata však namítla, že v Praze nikoho neznala a mnoho lidí ji oslovovalo, takže v nich měla zmatek. Ondřeje po jejich seznámení dva roky tahala za nos, ale nakonec na jeho vábení zabrala a jejich vztah před rokem a půl skončil svatbou.

Renata Langmannová vyhrála titul České Miss v roce 2006. „Do té doby jsem žila obyčejný život na Moravě a ten den všechno změnil. Byl to splněný sen, ale pak přišlo období, kdy jsem i narazila. Chtěla jsem dělat seriózní modeling a nálepka miss mi párkrát zavřela dveře,“ vysvětlila Langmannová s tím, že jí na modelingu vadí jeho prohnanost a kamarádíčkování.

Ondřej se v poslední době nejvíc proslavil moderováním pořadu Robinsonův ostrov, kvůli kterému musel na dva měsíce odjet natáčet na Filipíny. „Když byl se štábem na Filipínách, věděla jsem, že se o sebe postará. Ale časem jsem začala mít strach o jeho psychické zdraví. Asi po měsíci mi poslal fotku z natáčení a k ní napsal: „Dneska jsme sloučili kmeny, ale prosím tě, hlavně to nikomu neříkej!“ Tam mi došlo, že už žije úplně mimo realitu,“ řekla modelka.

Fotogalerie
24 fotografií

Video
délka: 01:51
1080p 720p 480p 360p 240p

Misska Renata Langmannová se stahuje do ústraní. Miminko? Markéta Reinischova, Petr Soukup