Bývalá moderátorka Televizních novin přišla na slavnostní otevření nového pobočky obchodu se sportovním oblečením a přivedla s sebou i svého partnera Jordana Haje (28). Jejich dceru, která přišla na svět 16. prosince, s sebou ale nevzali.

Na odloučení od maminky si malá Lennon bude muset asi zvyknout. Zpěvačka a herečka totiž nehodlá skončit s prací, naopak právě chystá natáčení klipu ke své nové písni. „Už chystám nové projekty. Vypadá to, že budu šest dní v týdnu maminkou a jeden den pracovat,” prozradila pro web Super.cz Emma své plány.

Navíc se prý rýsuje i možnost, že by se z ní znovu stala reportérka. „Nechtěla bych být příliš konkrétní, ale popravdě se na to moc těším,” svěřila se a doplnila, že i mateřství ji velmi naplňuje. Prý ani nedokáže popsat, co všechno se v ní po porodu odehrává.

Jisté ale je, že na postavě se jí těhotenství nijak výrazně nezapsalo. Krásná blondýnka se stále může pyšnit útlým pasem a výstavními křivkami, které by jí leckdo záviděl. Návod, jak rychlého zhubnutí po porodu docílit, by možná zajímal i další známou tvář, která se na akci objevila – budoucí maminku Kláru Vytiskovou (31).

Pro zpěvačku a porotkyni SuperStar šlo zase o premiéru ve společnosti poté, co oznámila, že je v očekávání. Původně chtěla těhotenství tajit, jenže bříško jí už začalo prozrazovat. „Nechtěla jsem tvrdit kamarádům, že jsem tlustá nebo že jsem se přejedla,“ přiznala se smíchem Klára, která má s manželem, bubeníkem skupiny Toxique Romanem Víchou, už dvouletou dceru Emilii.

Ta se prý na sourozence už moc těší. „Emilka zatím asi vůbec netuší, co ji čeká. Doufám, že ji nadšení neopustí,“ dodala pro Super.cz šťastná Vytisková, které to i s bříškem moc slušelo.

Fotogalerie
36 fotografií