„Ten byt jsme se snažili získat rok a půl,“ přiznala učitelka sexu. „Cena byla tak výhodná, že pomotala hlavu i zkušeným makléřům,“ dodala. „Já teď už skoro ani nepotřebuju auto, vše k životu potřebné mám přímo u domu,“ tetelí se spokojená Belohorcová.

Dosud bydleli v bytě o polovinu menším, sice 400 metrů odsud, ale v obklíčení okolní zástavby... Přesnou částku, za kterou luxusní bydlení v miamském mrakodrapu Portofino Tower koupili, nechce prozradit.

Podle veřejně dostupných údajů v katastru nemovitostí ale za vysněný čtyřpokojový byt s terasou a výhledem na oceán dali 2 050 000 amerických dolarů, v přepočtu tedy 52 700 000 Kč. Tržní cena bytu ale podle téhož registru přesahuje 70 milionů korun, čili koupili opravdu dobře.

Přesto se ale Hájek musí otáčet. Podniká v realitách a jeho firma se věnuje také rekonstrukci domů a bytů. A Zuza? Z té se stala paní v domácnosti, která pečuje nejen o děti, ale také dělá manželovi účetnictví!

Sousedka slavných Čechů

Dvojice má za sousedy samé známé osobnosti. Asi 900 metrů vzdušnou čarou mají své »letní« byty hokejisté Martin Ručinský (45) a Petr Nedvěd (45). Přes »vodu« pak Belohorcová kouká na Fisher Island, kde se s rodinou usídlila topmodelka Karolína Kurková (32).

Přímo v jejich mrakodrapu pak má prý apartmán. Jde o jednu z nejlepších oblastí v celém Miami, bydlí zde jen velmi bohatí a úspěšní lidé. Tomu také odpovídají ceny za služby v mrakodrapu, kde manželé platí měsíčně přes 50 000 korun.

Fotogalerie
50 fotografií