Podle diváků je princip vyřazování účastníků nastaven špatně, protože podle nich rozhoduje popularita účastníků, a ne jejich taneční výkony. „Bohužel tenhle pořad (soutěž) přestává být o tom, jak se kdo zvládne za krátkou dobu naučit tancovat, ale o tom, kdo je u dámské části obecenstva populární. Kdyby hlasovali chlapi, Olga Šípková by určitě nevypadla,“ rozčiluje se jedna z divaček. „Pro mě osobně je to v první řadě o tanci a ne o tom, kdo je jak populární a oblíbený a musím říci, že rok od roku je pořad v tomhle směru čím dál míň objektivní a slabší a asi si příště rozmyslím, jestli budu to málo svého času věnovat jeho sledování...“

Vyřazení Šípkové ze StarDance vzbudilo bouřlivé reakce.
Autor: internet

A podobných příspěvků jsou stovky. Diváci volají po tom, aby o postupu rozhodovala odborná porota, která v pořadu sice je, ale nemá na postup hvězdných tanečníků žádný vliv.

Vyřazení Šípkové ze StarDance vzbudilo bouřlivé reakce.
Autor: internet

V osmém ročníku populární reality show po vypadnutí Šípkové zůstávají herečka Jana Plodková (35) a Michal Padevět, herec Roman Zach (43) s Andreou Třeštíkovou, herečka Kristýna Leichtová (30) a Václav Masaryk (26), lyžař Ondřej Bank (35) s Kamilou Tománkovou (38), kuchař Emanuel Ridi (42) s Lucií Hunčárovou (30), herec Zdeněk Piškula (18) s Veronikou Lálovou a zpěvačka Anna K. (50) s Markem Hrstkou (26). V minulých kolech skončili herečka Miluše Bittnerová a fotbalový internacionál Ladislav Vízek.

Fotogalerie
6 fotografií