Měl to být nejkrásnější den pro oba. Pro Jaromíra Šofra a jeho partnerku Helenu Černíkovou se svatební dopoledne stalo noční můrou. Jejich oddávající se na ně totiž vykašlala a vůbec na úřad, kde obřad probíhal, nedorazila. Celou situaci zachránila až kandidátka do Senátu Jana Čuňátová, která dorazila po půlhodině nekonečného čekání.

„Mohu potvrdit. Na našem webu jsme již zveřejnili omluvu občanům, kterých se to dotklo. Na místo nedorazila oddávající Renata Chmelová (pozn. redakce kandidátka do Senátu), která vedení městské části tvrdila, že na obřad zapomněla,“ uvedl tiskový mluvčí Prahy 10 Vítek Novák. Kdo ale čeká, že se snad Chmelová omluvila přímo snoubencům, které nepřišla oddat, je vedle jak ta jedle. Navíc se místo příprav na svatbu Chmelová věnovala debatám na Facebooku (foto v galerii), což pro ni bylo zřejmě zajímavější než plnění povinností oddávající.

„S manželem jsme se snažili, aby naše svatba nebyla medializovaná. Skutečně došlo k tomu, že paní Chmelová na naši svatbu nepřišla. Ani se nám doposud neomluvila. Jsme velmi zklamaní a smutní z celé události, která se nám stala a poškodila nás. Dále se k tomu nebudeme vyjadřovat, nezlobte se,“ řekla Šípu zklamaná Helena Šofrová.

Celá tato situace byla velmi nepříjemná nejenom pro nastávající manžele, ale také pro zpěváka Václava Neckáře, který s kameramanem Šofrem spolupracuje dlouhá léta. Naštěstí ale všechno dobře dopadlo a počáteční rozčarování mohou novomanželé zahnat společně.

Fotogalerie
4 fotografie

Video
délka: 01:31.11

Neckář vzpomínal na Ostře sledované vlaky: Co mu řekl Menzel? Eliška Vinterová, Martin Hykl