Ještě před nástupem do letadla ale herečka musela projít důležitým lékařským vyšetřením. „Šla jsem na takovou generálku,“ řekla nejprve Blesku Vránová.

Přece jen do San Fransciska je to jiná cesta než na chalupu do severních Čech... Konkrétně skoro 9500 kilometrů! „Kontrolovali mi hlavně srdíčko. Mám kardiostimulátor, takže jsem potřebovala vědět, jestli skutečně mohu do letadla. A mohu, vše dopadlo dobře. I tak se bojím. To víte, je to dost hodin přes ten oceán...“ řekla herečka.

„Na sestřičku se ale velmi těším. Pořádně si popovídáme a podnikneme i nějaké výlety. Ozvu se vám z té velké Ameriky,“ smála se Vránová, která dny před odletem trávila na své chalupě na severu Čech. „Špatně jsem snášela ta horka. Ale teď už je to úleva,“ prohlásila v pondělním deštivém dopoledni.

Kdo je Miriam Vránová?

Také vystudovala herectví. Než emigrovala do USA, mohli jsme ji vidět např. ve filmech Indiáni z Větrova či v seriálu Slovácko sa nesúdí. V současné době hodně cestuje a účastní se pravidelně humanitárních misí. Věnuje se také škole fotografování, sportu a svému současnému partnerovi, muzikantovi Petru Tittlebachovi.

Fotogalerie
15 fotografií