Ti dva si spolu zahráli třeba v komedii Křtiny, kde vznikla i řada drbů. „Líbila se mu moc. A Dáša si tu jeho přízeň náležitě užívala. Uměla to s ním,“ vzpomínají na Kopeckého flirtování s tehdy mladičkou kolegyní Veškrnovou kolegové. „To natáčení bylo plné lásky,“ prohlásila kdysi také Jiřina Jirásková, která ve filmu ztvárnila Kopeckého sekretářku Karolínu. Nikdy ale nechtěla prozradit, koho přesně tím myslela...

A co na to Havlová, pozdější manželka Václava Havla? O velkém herci hovoří jen s úctou a bez bližších podrobností. „Měl velké charisma, byl inteligentní, vtipný. Ráda na něj vzpomínám,“ řekla na adresu Kopeckého paní Dagmar. Jestli mezi nimi bylo něco víc, tak zůstává dodnes zahaleno tajemstvím.

Herec byl oficiálně ženatý čtyřikrát. Poprvé s kolegyní Stellou Zázvorkovou (†83). Vydrželo jim to jen rok. Měli spolu dceru Janu, která v 15 letech spáchala sebevraždu. Stella na Miloše nikdy nezapomněla a nikdy se už nevdala. Druhou ženou byla krásná řidička tramvaje Kateřina Soukupová, potřetí se oženil s tanečnicí z Alhambry Janou Lintenbergovou. A konečně čtvrtou ženou se stala tanečnice Jana Křečková, nyní Kopecká. S tou také zůstal nejdéle, od roku 1966 až do své smrti v lednu 1996, tedy celých 30 let!

Fotogalerie
13 fotografií