V péči lékařů před časem skončil Marián Labuda, a to poté, co jednasedmdesátiletý herec zkolaboval před svým domem. Spekulovalo se, že za kolapsem slovenského herce, který se do paměti diváků zapsal filmy Čert ví proč či Vesničko má středisková, stojí mrtvice, ale nebylo tomu tak. „Udělali mi všechna vyšetření a zjistili, že to nebyla ani mozková, ani srdeční příhoda. Byl to kolaps z tepla, a jak mám cukrovku, vyskočily mi hodnoty cukru až na 32,“ řekl serveru Čas.sk herec.

Nyní je hvězdě Slovenského národního divadla lépe a dokonce se naposledy přišel rozloučit se svým kolegou a kamarádem Jurajem Slezáčkem do Divadla Pavla Orszgáha Hviezdoslava. Po svém kolapsu se tak ukázal poprvé na veřejnosti. Do divadla na poslední rozloučení vcházel po boku manželky, avšak nesetrval moc dlouho. Divadlo opustil ještě před vynesením rakve.

Juraj Slezáček, hvězda seriálu televize JoJ Panelák, odešel náhle. Slovenský herec, kterého si diváci také mohou pamatovat z Havlova Odcházení, bojoval se zákeřnou rakovinou ústní dutiny, kterou mu lékaři diagnostikovali loni. Zákeřné nemoci minulý týden podlehl.  

Fotogalerie
34 fotografií