Nejpopulárnější čeští umělci a jejich unplugged verze nových hitů už neodmyslitelně patří k video rubrice Rádia Evropa 2 Unplugged. Rádio si do své hitparády Evropa 2 Music Chart zve nejen zkušené matadory domácí hudební scény, ale i nováčky, objevy, kteří mají potenciál rozvířit vodu v našem rybníčku hudebního showbyznysu.

Autor: Evropa 2


Jedním z nich je právě kapela We on the Moon, která se do našeho podvědomí dostala díky songu Crashes. Kluci z kapely kromě svého singlu při návštěvě rádia zahráli společně s moderátorem Music Chart Jindrou Eklem i cover nejnovějšího singlu do Justina Timberlaka  Can´t Stop The Feeling, který je beze sporu jedním z největších hitů tohoto léta.

„Každý týden mám tu skvělou možnost zahrát si v rámci Evropa2 Unplugged s jinou kapelou. Pokaždé musí člověk nasát tu konkrétní atmošku dané party a pak v tom jet s nimi. Kluci z We on the Moon mě baví svojí hravostí a lehkostí, se kterou jim to šlape. Tom je skvělý muzikant a hlavně má parádní hlas, takže i v rámci těch coverů vystřihne cokoli.  Jejich poslední album Home a videoklip ke stejnojmennému singlu jsou fakt na úrovni. Myslím si, že je čeká ještě hodně velká hudební horská dráha a moc jim to přeju,“ říká moderátor Evropy 2 Jindra Ekl.

Docela jim to společně šlape, co říkáte?