11. srpen 2020
Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Pět nejodvážnějších svatebních šatů českých krásek: Nahá Doubravová, sexy Berdychová i těhotná Decastelo!

/
 • Krásné nevěsty v proklatě odvážných šatech.
  4. června 2016 ● 18:57

  Každá nevěsta chce být na své svatbě co nejkrásnější a s výběrem šatů si dá velmi záležet. Jedna chce vypadat jako princezna, druhá jako luční víla, jiná naopak touží provokovat. Podívejte se na české krásky, které ve svůj svatební den oblékly ty nejodvážnější šaty.

 • 1.

  Míša Doubravová (25) – herečka

  Zatím nejodvážnější šaty předvedla na své svatbě nevěsta Míša Doubravová. K oltáři šla téměř nahá. Vrchní díl šatů se skládal s průhledné látky, pod kterou jí byla vidět celá ňadra. Bradavky jí zakrývaly barevné nášivky. S ženichem Romanem Tomešem se brali bosi.

  Míša Doubravová se vdávala v průhledných šatech.
  Míša Doubravová se vdávala v průhledných šatech.
  Autor: archiv Míši Doubravové

 • 2.

  Ester Berdych Sátorová (23) – modelka

  Překrásná modelka uhranula tenistovi Tomáši Berdychovi už před lety, ale v jejich svatební den na ni mohli nechat oči úplně všichni. Ester Sátorová oblékla krajkové šaty za půl milionu korun, které odhalovaly její půvabné křivky a hlavně dlouhé štíhlé nohy. Utajený obřad proběhl v Monaku.

  Tomáš Berdych se svou novomanželkou
  Tomáš Berdych se svou novomanželkou
  Autor: David Kundrát, Martin Hykl, Václav Baumann

 • 3.

  Eva Decastelo (37) – moderátorka

  Svatební šaty připomínající průhledné negližé oblékla na své veselce také Eva Aichmajerová, která se provdala za producenta Reného Decastelo. V tu dobu byla těhotná a svůj obří pupek nechtěla schovávat pod hromadou bílé látky. Hrdě ho tedy vystavila pod průhlednou krajkou.

  Odvážné šaty nevěsty Evy Decastelo
  Odvážné šaty nevěsty Evy Decastelo
  Autor: Archiv E. Aichmajerové (fotil Martin Buček)

 • 4.

  Iveta Vítová (33) – modelka

  Nadupanější dekolt, než jaký měla Iveta Lutovská na své svatbě, za svou kariéru modelky snad nikdy neměla. Návrhářka Tereza Sabáčková jí ušila tak těsný korzet, že se jí manžel Jaroslav Vít při manželském slibu jen těžko díval do očí.

  Dvojice zatím děti neplánuje.
  Dvojice zatím děti neplánuje.
  Autor: Blesk - David Malík, Pavel Machan

 • 5.

  Gabriela Dvořáková (27) – modelka

  Podobně na tom byla i modelka Gábina Dvořáková, která si předloni brala zpěváka Václava Noida Bártu. I ona měla šaty od návrhářky Terezy Sabáčkové a také měla co dělat, aby jí bujné poprsí nevypadlo z těsného korzetu. Její poprsí bylo ohromující, Gábina se totiž vdávala těsně před porodem.

  Noid líbá Gábince ruku, ona dojatě pláče.
  Noid líbá Gábince ruku, ona dojatě pláče.
  Autor: Kare Kopáč

 • 6.

  Markéta Jakšlová (31) – zpěvačka

  Naopak titul za nejcudnější nevěstu z českého showbyznysu by získala zpěvačka z dua Verona Markéta Jakšlová, nyní Plecháčová. Šaty, které si přivezla z New Yorku, zahalily kompletně celé její tělo. Oproti jiným nevěstám vypadala jako jeptiška. Byly dlouhé od krku až na zem a měly dlouhé rukávy.

  Snubní prstýnky si Markéta a Jan objednali z Francie.
  Snubní prstýnky si Markéta a Jan objednali z Francie.
  Autor: Foto pro Blesk archiv Verona

  Fotogalerie
  36 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

mylly: Tyto jejich nápady jsou dané tím, že se vdávají příliš staré a po mnoha vztahách. V 19 letech by tyto své modely na sebe nevzaly.

(26. 09. 2019 09:15)

Stef50: se všech pet asi zbláznilo humus ty první tři jsou oblečený jak rajdy ta čtvrtá nic moc a pata jak jeptiška přitom by si mohly dovolit krásné šaty peněz mají dost a postavy i přes tehotenstvi celkem fajn ale asi jim chybí trochu šedé kůry mozkove

(18. 06. 2016 17:02)

hejhej: Decastelo je v těch šatech přímo odporná a Doubravová trapná. Po některých nemůže chtít, aby přemýšlely, když nemají čím.

(06. 06. 2016 11:07)

roxana11111: Nejhezčí šaty měla Markéta Jakšlová vypadala jako nevěsta krásně,účes, šaty, moc jí to slušelo

(05. 06. 2016 18:39)

ellenic: Nejhezčí šaty měla Iveta Vítová, Ester Berdychová a Gábina Dvořáková. Svatební šaty Markéty Jakšlové jsou jednoduché, ale docela jí sluší. Michaela Doubravová asi zapomněla, že je to svatba , ta vrchní část je nevkusná, ani na maškarní bych si to já nevzala. Moje dcery si vybrali nádherné šaty, jako máma jsem z nich měla velkou radost. Prostě umělci .

(05. 06. 2016 09:00)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy