O rozvodu už totiž herečka Tereza Kostková (39) mluvila před půl rokem v talk show Blesku Markéta dráždí celebrity. Manželství Terezy a Petra procházelo krizí už před rokem. Manželství narušila údajná nevěra uznávaného divadelního režiséra. Kracik se měl také na nějaký čas od rodiny odstěhovat.

Myšlenka na rozvod mi hlavou prolítla. Zvažovala jsem, jestli to není ta lepší cesta, a je dobře, že to člověka napadne. Rozvod někdy zavání něčím strašným, katastrofickým a definitivním. Ale v mnoha případech to může být odlehčující a lepší pro ty lidi. Jsou prostě věci, kdy cesta dojde na svůj konec a je dobrý jít jinudy,“ řekla před půl rokem v talk show Markéta dráždí celebrity Kostková. A jak se ukázalo, nebyly to plané řeči, ale vážné rozhodnutí.

Jsem velký držák rodiny a mám za to, že se má vydržet spousta věcí. Ale stejně tak jsem tenkrát došla k tomu, že se věci nemají držet za každou cenu,“ míní herečka a dodala: „Na konci roku jsme to potvrdili i oficiálně.“

Byla to právě Tereza, která se vždy snažila manželství udržet a opravdu se jí to na nějakou dobu povedlo. Zřejmě už toho bylo tolik, že kápla pomyslná poslední kapka a řekla DOST! A tak místo oslav desetiletého výročí po devíti letech přišel rozvod. Pro Terezu první, pro Petra už třetí.

Video
délka: 07:26.56

Rozvádějící se Tereza Kostková: Jsou věci, které se nemusí držet pořád! Když je cesta na konci... Petr Macek, Petr Soukup,Jan Brunclík, Markéta Reinischová

VŠE O VZTAHOVÝCH PROBLÉMECH TEREZY KOSTKOVÉ ČTĚTE >>> ZDE!!! 

 

Fotogalerie
8 fotografií