Modelka, která žije v Itálii, v létě nedá dopustit na své skládací kolo. V centru města je to nejlepší prostředek na nákupy a ještě dělá něco pro svou postavu.

Základy jízdy na kole má už z dětství, kdy začínala na malém kole s přídavnými kolečky. V teplácích a mikině brázdila ulice na pražských Vinohradech, kde se narodila. O pár let později v kraťasech, v topu a úsměvem na rtech jezdí po italských ulicích. Není divu, že řidiči mají co dělat, aby nenabourali. 

Alena Šeredová po rozvodu s brankářem Gigi Buffonem začala žít s italským miliardářem Alessandrem Nasim, s nímž čeká své třetí dítě.

Fotogalerie
8 fotografií

Modelka a moderátorka vyrazila na nákupy do centra italského Forte dei Marmi. Celý výlet pojala velmi stylově, protože se rozhodla brázdit městečko na kole. Na obyčejnou "skládačku" se oblékla pohodlně, ale zároveň maximálně trendy. Alena velmi mazaně nechala své syny doma a z dětské sedačky na kolo vytvořila držák na kabelku.

Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy