Podle informací Blesku Borhyová nezahálí. Už totiž stihla podat u Obvodního soudu pro Prahu 8 žádost o svěření dcery Lindy do výhradní péče. „Jestli to je, nebo není pravda, vám neřeknu. Nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat, nezlobte se,“ opáčila Lucie na přímý dotaz Blesku.

Podobnou peripetii už jednou absolvovala a ví, že mlčeti znamená v těchto případech zlato. Soudit se totiž musela i o syna Lucase (6), jehož otec Niko Papadakis (36) ji opustil už v průběhu těhotenství.

Pokud by jí soud svěřil i Lindu, pro vymetače pražských barů Hrdličku by to znamenalo značné omezení styků s dcerou. Měl by vyživovací povinnost a směl by se podílet na její výchově, avšak stýkat s ní by se mohl jen v soudem určených časech. Veškerý další kontakt s Lindou by zcela závisel na svolení Lucie Borhyové.

Lucie, která je nyní na dvě děti sama a řeší nelehkou životní situaci, však rozhodně nesmutní. „Na Vánoce budu s rodiči, dětmi, bratrem, jeho přítelkyní a s babičkou, takže budeme celá rodina pohromadě. Moc už se na to těším,“ řekla Borhyová.

Kultovní kalendář Pirelli 2016: Žádné krasotinky

Nejprestižnější světový kalendář Pirelli 2016 letos překvapil. Až dosud v něm takřka zásadně měly místo jen velmi spoře oděné (ne-li zcela nahé) nejkrásnější ženy světa. Fotografka Annie Leibovitz (66) však letos spíš než kult těla sledovala sílu osobnosti. Před jejím objektivem tak stanula např. Yoko Ono (82), kvůli níž se rozešli Beatles, zpěvačka Patti Smith (68) či tenisová královna Serena Williams (34).

Zeman má utrum

Přestože v minulých letech významný kalendář, jehož se do Česka dostane vždy jen několik kusů, šel pravidelně i do rukou prezidenta, letos tomu tak nebude. „Kalendář od nás vždy dostával prezident Václav Klaus, po zvolení Miloše Zemana se však na tuto tradici nenavázalo,“ svěřil Blesku marketingový manažer Pirelli Zdeněk Vacl.

Fotogalerie
6 fotografií