Jako by chtěla nevěrnému manželovi Felixi Slováčkovi (72) připomenout, co má doma. Dáda se klidně může obnažovat, figuru na to pořád má. I když jí už dávno není třicet jako Felixově milence Lucii Gelemové (32).

Herečka to chtěla utajit, ale Blesk zjistil, že v novém seriálu TV Barrandov si přijdou diváci na své. Z televize uniklo pár informací. „Paní Patrasová hraje v Bezdružicích bývalou starostku, manželku Romana Skamene,“ odtajnil zdroj ze štábu.

Součástí jedné scény je i koupel ve vaně plné pěny. Nikdo se asi při pohledu na Dádu neubrání vzpomínce na rafinovanou svůdnici Manuelu z komedie Vrchní, prchni. Při natáčení tohoto filmu si tehdy 24letá Dáda Patrasová uhájila spodní kalhotky, i když režisér Ladislav Smoljak (†78) chtěl, aby se sprchovala bez nich.

Slováček sám letos v únoru přiznal, že se mu film Vrchní, prchni líbil hlavně kvůli Dádě a její proslulé provokativní scéně. „Dádino mokré tričko jsem znal dřív než ji samotnou!“ řehnil se muzikant. „A moc se mi líbila...“ netajil.

Dokonce se prý na film rád podívá znovu vždy, když ho reprízují. Třeba ho nadchne i manželčin nový seriál a ukončí vztah s milenkou...

Fotogalerie
8 fotografií