Po rozvodu herec Miroslav Vladyka nezahálel a našel si novou přítelkyni. Poprvé ji vyvedl na party do Špindlerova Mlýna v roce 2009. Od té doby uplynulo už šest let a on totožnost své přítelkyně stále tají. Nyní se s ní po dlouhé době opět ukázal ve společnosti.

Herec po boku své milé popíjel pivka přímo z plechovky ještě před začátkem představení a nasával atmosféru Pražského hradu. Když ale zaregistroval objektivy fotoaparátů, které se na něj a na jeho partnerku zaměřují, moc přívětivě se netvářil. Jinak tomu však bylo, když pózoval s kolegyněmi Nelou Boudovou a Jitkou Ježkovou.

Mimo Boudovou s Ježkovou své herecké kolegy přišla podpořit Iva Janžurová s velkým květinovým pugétem. Dále také Hana Vágnerová s přítelem, kterou výstup na Hrad zmohl, nebo Eva Čížkovská s dcerou. Herecké talenty přišel zřejmě očíhnout režisér Jan Hřebejk.

Nesměly samozřejmě chybět ani hvězdy, které v Romeovi a Julii hrají. Tereza Voříšková dorazila s kamarádem a podívat se na dceru přišla i její maminka. Naďa Konvalinková a Dana Batulková přišly v černých outfitech a Lenka Krobotová s představitelem Romea Janem Sklenářem se spolu po cestě na představení velmi dobře bavili.

Fotogalerie
7 fotografií