Kopii dopisu má redakce Blesku k dispozici v plném znění, rozhodla se jej ale nepřetisknout. Ukázky ze sáhodlouhé snůšky milostných vyznání i výčitek, které zkraje roku výtvarnice Lucie Gelemová (32) vychrlila na saxofonistovu hlavu, jste ale číst mohli na stránkách Blesk.cz.

Když dopis tvořila, musela být pořádně rozčilená, neboť občas přecházela od psacího písma k tiskacímu, chvilku jsou zase slova evidentně roztřesená a poskakují mimo řádky.

Rukopis na člověka hodně prozradí. Nejde o obsah sdělení, ale o jeho formu. Blesk proto požádal o názor grafoložku Zuzanu Dobiášovou. „Jde o dynamickou osobnost, v některých záležitostech vytrvalou. Od svých cílů se jen málo dá odradit, co si usmyslí, to taky dokončí,“ je přesvědčená odbornice na písmo.

Video
délka: 06:51.24

Zprávy: Jak uprchlíci obsazují české kamiony a Dáda v slzách kvůli nevěře Blesk TV

To není pro Patrasovou právě dobrá zpráva, zvážíme-li, že Lucie se v dopise několikrát označuje za Slováčkovu partnerku, byť tou je dosud jeho manželka Dagmar... Může tak vznikat dojem, že se pokusí Slováčka získat pro sebe, ať to stojí, co to stojí!

Sedmistránkový milostný dopis odhalil i to, že si mladá umělkyně hodně ráda užívá života ve všech jeho variacích a rovněž si velmi zakládá na svém zevnějšku. „Patří mezi lidi, kteří jsou rádi, když jim okolí věnuje pozornost,“ říká grafoložka. Slováček tak své přítelkyni možná i nevědomky náramně kápl do noty, když ji začal vodit mezi smetánku místo „své“ Dády.

Když chlapům teče do bot, většinou koupí kytku, ti movitější i prsten s blyštivým kamenem anebo jiný šperk, a jedou domů hasit, co se ještě uhasit dá. Felix Slováček ale i po provalení své známosti s Lucií Gelemovou zůstal na tenisovém turnaji v Přerově! Samozřejmě i s milenkou... Copak mu už na manželství s Dádou vůbec nezáleží?! „Myslím, že kdybych se rozjel domů, ničemu by to momentálně nepomohlo,“ řekl Slováček Blesku.

„Do Prahy je to z Přerova bezmála tři sta kilometrů, se zpáteční cestou skoro šest stovek. Navíc musím do Zvolena, kde vystupuju, a pak do Košic za kamarádem na oslavu sedmdesátin. Už jsem to slíbil. A přece jen mi není dvacet, abych zvládl tolik kilometrů v jeden den,“ vysvětlil muzikant.

S Dádou si tak může vše vyříkat až po 30. červnu! Muzikant je navíc dál přesvědčený, že vlastně o nic nejde. Výtvarnici Lucii podle svých slov stále pouze pomáhá prosadit se v showbyznysu. V poslední době se mu to vzhledem k okolnostem docela daří...

Fotogalerie
10 fotografií