Už je pár měsíců sama. Herečka Eva Josefíková a herec Jiří Mádl se v březnu tohoto roku rozešli. Podle herečky ale dál zůstali v přátelském vztahu a dokonce si na starost vzala i bazarový prodej kostýmů z hercova režijního debutu Pojedeme k moři.

 

„Letos tady prodávám věci svých kolegů a kamarádů, protože je to už třetí ročník, nic svého jsem doma nenašla. Pomáhám tady jako prodejce. A jsou tady i věci od Jirky. Není to tak, že bych rozprodávala to, co mi po něm zbylo, ale on sám sem dal věci ze svého filmu,“ vysvětlila Super.cz.

 

O svém soukromí se herečce moc mluvit nechtělo. Přesto prozradila, že přítele zatím nemá. Dokonce se ani nenastěhovala ke svým kamarádkám, aby nemusela bydlet o samotě. „Rozhodla jsem se, že už jsem dospělá, tak bydlím sama. A hlavně mám spoustu práce. Nastupuju do Švandova divadla a točím s Českou televizí. Na půl roku mám s volným časem vystaráno,“ uvedla herečka.

 

Je dobře, že má o práci postaráno. Nájem se platit musí. Josefíková ale zůstává v klidu. „Vždycky to nějak schrastím,“ dodala s úsměvem herečka.

Fotogalerie
6 fotografií