Dívka, která učarovala Petru Kolářovi tak, že ztratil zábrany, se už dvě desítky let živí odhalováním svých předností. Jmenuje se Naďa Vinecká a nejčastěji před kamerou zastupuje známé herečky během milostných scén.

Ve filmu Revival dublovala Zuzanu Bydžovskou (53), v Kvasce zase Lucii Vondráčkovou (34). „Říkala jsem si, že přece nebudu ve čtyřiceti lítat po jevišti s prsama venku. No, a čtyřicet mi už je a nějak nemám sílu to opustit. Dokud mi volají a chtějí mě, tak pracuju,“ tvrdí o sobě Naďa, známá mj. také z Troškových Kameňáků.

O velkou reklamu za cenu jen několika panáků se jí nyní postaral i rocker Petr Kolář, který si Naďu vyhlédl na baru na koncertu, který se konal při příležitosti nedožitých 50. narozenin Petra Muka. Naštěstí se to odehrálo až poté, co se svou mámou Evou odešla Mukova osmiletá dcera Noemi, protože tohle nebylo vhodné pro její oči…

Že se mejdan až takhle zvrtne, si nepředstavoval asi ani samotný Kolář, byť se na něj velmi těšil. Ještě před jeho začátkem žertoval s redaktorem Blesku, že si bude dávat určitě pozor na schodech. „Samozřejmě zapařím, Petr by taky zapařil,“ sliboval před koncertem a to taky splnil.

Přestože schody tentokrát ustál, kolena se mu podlomila u baru, až mu ruka zajela do kalhotek blonďaté Nadi. Té to očividně vůbec nevadilo. Koláře navíc provokovala vyhrnutým tričkem a odhalenými ňadry. Jejich počínání celou dobu sledoval třetí muž, který stál těsně vedle nich. Když viděl, že u blondýnky „zaskóroval“ Kolář, jen posmutněle mávnul rukou.

Video
délka: 01:06.28
1080p 720p 480p 360p 240p

Nevěrný Petr Kolář: V baru olizoval ňadra cizí blondýně! David Turek, Martin Hurda, Marek Pátek, Martin Hykl

Fotogalerie
15 fotografií