Anna totiž v seriálu o životě současných třicátníků hraje nepříliš krásnou dívku, kterou trápí milostný život, a tak hledá vhodného chlapa na internetu. Ten ale většinou z první schůzky zdrhne, a tak se s tím dalším Polívková miluje pouze ve tmě.

S ošklivým obličejem prý herečka, dcera Bolka Polívky, neměla problém. „My ji dokonce původně nechtěli vůbec zošklivovat, protože ona je skvělá herečka a zvládla by to zahrát i bez masky,“ vypráví výkonný producent seriálu Jan Bílek.

Jenže režisér Hřebejk na úpravách, které podtrhnou komediálnost postavy Polívkové, trval. „A tak jsme jí nalepili falešné srůstající obočí, vypodložili ucho, aby odstávalo, a vyrobili implantát, který jsme jí nasadili na přední zub.“

Přes den tak byla Anna ošklivkou, ale protože se natáčelo ve stejné době, jako se na ČT vysílala taneční soutěž StarDance, musela už zase večer zářit v celé své kráse na parketu.

Skvěle obsazený seriál Až po uši, v němž vedle Polívkové hraje i Aňa Geislerová, Jitka Čvančarová, Jana Švandová nebo Hynek Čermák, začíná v neděli večer na HBO.

Fotogalerie
7 fotografií