Tereza Černochová (31)

Zpěvačce Tereze Černochové se podařilo utajit těhotenství až do pátého měsíce. Pak už musela s pravdou ven, jelikož se břicho čím dál víc zvětšovalo. O otci svého dítěte se razantně odmítá bavit, nejspíš i proto, že se na ní během těhotenství vykašlal. „S nejistotou, bez managmentu, bez peněz, bez muže, s děťátkem. Dobře jsem si to navařila, to je fakt..,“ zoufala si před třemi týdny Černochová na sociální síti. Spekulovalo se i o příteli Anny Polívkové Michalu Kurtišovi, to však Tereza také popřela.

Černochová je na své dítě, které si zatím nosí pod srdcem sama.
Černochová je na své dítě, které si zatím nosí pod srdcem sama.
Autor: MACHAN,PATEK,PITROF,TUMA

Lenka Dusilová (38)

Zpěvačka se před nedávnem rozešla se svým dlouholetým partnerem Martinem, se kterým randila zhruba osm let. Pravidelně za ní létal do Čech z USA, kde žil. Letos v dubnu ale Dusilová přiznala, že má za sebou velmi bolestivý rozchod, a to už v té době byla v osmém měsíci těhotenství. Zda je otcem jejího dítěte bývalý přítel, nebo Lenka otěhotněla s někým jiným, však nikdy nepřiznala. Ani poté, co se jí chlapeček v květnu narodil.

Těhotná zpěvačka Lenka Dusilová nikdy nepřiznala, kdo je otcem jejího dítěte.
Těhotná zpěvačka Lenka Dusilová nikdy nepřiznala, kdo je otcem jejího dítěte.
Autor: ČTK

Iva Frühlingová (32)

Stejně jako předcházející zpěvačky i jejich kolegyně Iva Frühlingová se snažila své těhotenství do poslední chvíle utajit. I přesto, že už byla v sedmém měsíci těhotenství, stále svůj požehnaný stav nechtěla potvrdit. Stejně tak jako veřejně nikdy nepřiznala, že otcem jejího dítěte je její přítel Honza, který se živí jako pilot. S ním se totiž Iva už několikrát rozešla a zase sešla.

Iva Frühlingová v sedmém měsíci těhotenství.
Iva Frühlingová v sedmém měsíci těhotenství.
Autor: Cybex

Markéta Irglová (26)

Další zpěvačka, tentokrát dokonce oscarová, Markéta Irglová překvapila svým těhotenským bříškem na festivalu v Ostravě v červenci 2013. Ten rok se však rozvedla se svým manželem Timem Iselerem, a tak se hned začalo spekulovat o tom, s kým Irglová své první dítě čeká. Mluvilo se dokonce o hudebníkovi Damienu Rice, nakonec se Markéta svěřila, že otcem dítěte je její nový islandský přítel Mio Thorisson.

Markéta Irglová v sedmém měsíci těhotenství.
Markéta Irglová v sedmém měsíci těhotenství.
Autor: FB Markéta Irglová

Ilona Csáková (43)

Zprávy o tom, že je zpěvačka Ilona Csáková těhotná se objevily v březnu 2009. V té době už Ilona chodila s podnikatelem Radkem Vonešem, kterého si za dva roky vzala. Jeho identitu ale do poslední chvíle tajila, stejně tak, jako zda otcem jejího dítěte je skutečně on. Nakonec to nevydržela a ještě před porodem světu představila jak svého budoucího manžela, tak i otce svých dvou synů.

Těhotná Ilona Csáková tajila identitu otce svého dítěte.
Těhotná Ilona Csáková tajila identitu otce svého dítěte.
Autor: abl

Jitka Kocurová (35)

Vicemiss ČR 1999 Jitka Kocurová otěhotněla po půlroční známosti s jednatelem německé společnosti Tomášem Abrahamem. To ovšem přiznala až v pátém měsíci těhotenství. Do té doby o Abrahamovi mlčela jako hrob. Modelka se za otce svého dítěte provdala až po dvou letech od narození syna Tomáše a nejspíš během svatební noci manželé stihli počít hned druhého potomka.

Těhotná Jitka Kocurová.
Těhotná Jitka Kocurová.
Autor: hermina.cz