Karel Gott zanedlouho oslaví 75. narozeniny, ale jeho dny zaslouženou penzi rozhodně nepřipomínají. Vyučený elektrikář odchod do důchodu ani nezvažuje a v jeho diáři mnoho odpočinkových dní nenaleznete. O rozvrh se mu pilně starají sekretář Jan Adam a manažerka Jaroslava Herzerů a my jsme dostali privilegium do Mistrovy rutiny nahlédnout. Co jsme v jeho kalendáři našli?

19. června - 19:00

Karel zpívá se svou doprovodnou kapelou Boom!Band v Zámecké jízdárně v Rychnově nad Kněžnou. Od starosty pak po koncertě dostává jako dárek lahev archivního vína z roku 1949.

20. června - 15:00

Gott odjíždí se svým řidičem do Karlových Varů, kde ho čekají zkoušky na vystoupení v rámci přímého přenosu pořadu Zlatá hokejka.

21. června - 21:00–22:30

Slavík zpívá čtyři písně z posledního alba Láska je nádhera v přímém přenosu Zlaté hokejky. Pokaždé ho doprovázejí tanečnice. V programu si také střihne duet s Evou Urbanovou (53).

22. června - odpoledne

Karel pracuje ve studiu skladatelů a producentů Petra Dvořáka a Pavla Růžičky (známí jako ORM) na novém albu, na které mu napsali písně např. muzikanti Michal Malátný (44) nebo Vašo Patejdl (59).

23. pondělí -13:00

Zpěvák obědvá v restauraci bývalé hradní kuchařky Čiriny s moderátorem a novinářem Lubošem Procházkou (32), který bude za dvě hodiny uvádět křest jeho nového DVD.

23. pondělí - 15:30

Karel společně s kmotrem Ondřejem Hejmou (63) křtí nové DVD Noční král, na které dramaturg Jan Adam (50) vybral zpěvákova televizní vystoupení a také klipy z první dekády 21. století.

24. června - 10:00

Gott poskytuje rozhovor novinářům z německého deníku Bild, se kterými mimo jiné mluví o své knize Můj život mezi dvěma světy, která mu vyšla v německy mluvících zemích.

25. června - Celý den

Německá stanice ARD natáčí u Karla doma kulturně-literární pořad Titel Thesen Temperamente. Několik záběrů vzniklo i na terase zpěvákovy vily nad Betramkou, ze které je krásný výhled na Prahu.