Sexuální „přebornice“ Jitka Asterová si v butiku plném lechtivých věcí nemohla vynachválit nové designové provedení Venušiných kuliček.

„Všichni už víme, zažili jsme, to je prehistorická záležitost. Ale vyzkoušela jsem některé tyhle produkty a musím říct, že je to úplně nová generace. Hlavně se nemusíte stydět nechat to ležet na nočním stolku. Vypadá to nádherně a není to na první pohled identifikovatelné, jako ty odporné zrůdnosti, co se prodávaly. A jsou velmi funkční,“ svěřila se Asterová jedním dechem s tím, že ty klasické, jsou už přežité.

Podobně na tom byla i její kolegyně Štěpánka Decastelo, která má s erotickými pomůckami bohaté zkušenosti. S přítelem mají doma takovou sbírku, že se jim sotva vejde do lodního kufru. „Dokonce je tam několik věcí, co jsme ještě nestihli vyzkoušet. Už se po pomůckách, ani nekoukám,“ přiznala Štěpánka. S přítelem si prý ulétávají na sexy spodním prádle, kterým si zpestřují intimní život.

Totální outsider byla mezi moderátorkami zpěvačka Tonya Graves. Na erotické hračky koukala vyjeveně a dokonce přiznala, že některé věci viděla poprvé. „Takovéhle věci nemám, neznám a ani nepoužívám. Ale třeba něco přinese Ježíšek,“ zažertovala Tonya, kterou Jitka se Štěpánkou určitě naverbovaly, aby i ona něco vyzkoušela.